RE/MAX Future
Jiří Samek

Jiří Samek Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Jiří Samek je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 02274345.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

O mně

Specializuji se na obchodování s exkluzivními nemovitostmi o vysoké tržní hodnotě. Vzhledem k tomu, že konkurence na realitním trhu je v dnešní době obrovská, musím svým klientům nabídnout nadstandardní rozsah služeb, abych pro ně byl i nadále vyhledávaným obchodním partnerem.

Odlišení Vaší nemovitosti od konkurence = příprava perfektní prezentace

  • focení dronem
  • videoprohlídka
  • 3D půdorysy
  • home staging

Realizací těchto bodů docílíme rapidního nárůstu návštěvnosti inzerátu. Potenciální zájemci uvidí Vaši nemovitost z jiného úhlu pohledu, než je běžné.


Vytvoření komplexní marketingové kampaně

  • reklamní bannery
  • tištěná média
  • letáky
  • internetové servery
  • novodobé prodejní kanály (Facebook, YouTube, PPC kampaň, ...)

Pro úspěšný prodej nestačí sázet pouze na jednu formu inzerce, důležité je propojení všech dostupných prodejních nástrojů a jejich vhodné načasování.

....................................................................................................................

Jelikož navíc pracuji v celosvětové realitní kanceláři, mohu naplno využívat veliké konkurenční výhody, která spočívá v inzerování nemovitostí svých klientů i mimo Českou republiku = oslovení zahraničních kupujících.

.
.

Ocenění:

...

Nejlepší makléř společnosti RE/MAX za červenec 2016 - region Čechy

...

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Příjemné a vstřícné jednání, ochota

Hodnocení: 5/5

profesionalita, klientský přístup

Hodnocení: 5/5

Pan Jiří Samek je profesionál na svém místě. Je velmi schopný, ochotný pro zdárný průběh transakce zvládnout každou situaci i nad rámec svých povinností. Jednání s ním je velice příjemné, dokáže nezjištně poradit. Byl jsem velmi spokojen, naše transakce se podařila zvládnout ve velmi krátké době. Ještě jednou děkuji. Ladislav Bernart, Hradec Králové

Hodnocení: 5/5

Pan Samek se projevil v roli makléře zcela perfektním způsobem - zdvořilé a lidsky velmi příjemné jednání, skvělá fotoreklama našeho domu, bezvadná organizace prohlídek, naprosto hladké a bezproblémové vyřízení všech administrativních náležitostí, nemuseli jsme se starat o nic. Během období prodeje vznikl mezi námi vyloženě přátelský a neformální vztah, díky čemuž jsme tuto obtížnou životní etapu zvládli i přes náš pokročilý věk velmi dobře

Hodnocení: 5/5

Pan Samek vždy vystupoval velmi příjemně a zároveň profesionálně. Celé jednání o prodeji vedl rychle, vše bylo vysvětleno, vždy byl nápomocen, nic nebyl problém. Schůzky probíhaly v pohodovém duchu a byla radost s panem Samkem spolupracovat.

Hodnocení: 5/5

Oceňuji profesionální přístup makléře, pana Jiřího Samka. Prodej RD se podařilo úspěšně realizovat. Dostalo se mi kompletního realitního servisu k mé maximální spokojenosti. Děkuji

Hodnocení: 5/5

Ochota, spolehlivost, rychlost, korektnost

Hodnocení: 5/5

Děkuji p. Hejdukové za skvělý, přátelský a přitom profesionální přístup. Celá komunikace byla rychlá a bez zádrhelů. Velmi doporučuji.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Makler Jiri Samek splni vse co nabizi,ma prijemne vystupovani a doufam,ze se mu tento projekt podari uspesne dokoncit. PS.mam ten pocit,ze jsem v dobrych rukach.....( 9 bodu davam,ze je vzdy vse mozne udelat jeste lepe,ale je to ode me vlastne 10 bodu.)

Hodnocení: 5/5

Profesionální přístup, komunikace, znalosti.Maximální spokojenost.

Hodnocení: 5/5

Profesionální jednání ve všech směrech. Rychlost, spolehlivost, příjemné vystupování. Mohu jen doporučit.

Hodnocení: 5/5

Pan Samek svým přístupem dokázal, že je profesionálním a komplexním Obchodníkem s nemovitostmi. Dokázal velice citlivě vnímat přání zákazníka a flexibilně na ně reagovat. Díky tomu se mu podařilo pouze během pěti měsíců ke spokojenosti všech zúčastněných stran prodat velmi specifickou nemovitost v Peci pod Sněžkou.

Hodnocení: 5/5

Zobchodování komerční nemovitosti v řádu desítek milionů korun proběhlo na maximálně profesionální úrovni, za což patří velké poděkování panu Samkovi a celé kanceláři RE/MAX.

Hodnocení: 5/5

pan Jiří Samek je po všech stránkách výborný realitní makléř je velmi ochotný, vstřícný, flexibilní a schopný své práce, pracuje nad rámec schopností které se vyznačuje detailním prověřením potencionálních klientů a vzájemnou komunikací se mnou která je pro mě vždy důležitá. Jednoduše chci říct, že kdyby byli všichni realitní makléři aspoň z 60% procent jako on už nikdo nikdy by nepřemýšlel jak prodat či pronajmout bez realitní kanceláře. Martina Topolová

Hodnocení: 5/5

Pan Samek má noblesní vystupování,nepodbízí se,mluví jasně,srozumitelně,nic nepřikrašluje.Dá se mu proto věřit , krásně se s ním spolupracuje, je jednička v této oblasti.Všem ho vřele dopučuji a ještě jednou mu děkuji za jeho vsřícnost, profesionalitu a přátelství.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Když jsem se rozhodl, přes velkou nabídku makléřů, dal jsem na nabídku prvního makléře, který se přihlásí. Nyní vím, že jsem se rozhodl velice dobře. Pan Samek se mi ihned věnoval dle domluvy. O více jsem se nemusel vůbec starat. Pan Samek je mistr ve svém oboru. Doporučuji z důvodu rychlého a kladného přístupu, dodržování pevně dohodnutých termínů, rychlosti jednání a vyřizování s úřady. Opravdu nemám žádných záporných důvodů něco vytknout. Zkrátka málo řečí ale rychlá činnost dělá člověka mistrem, a to tvrdím o panu Samkovi makléři fy. RE/MAX. Děkuji za kvalitně odvedenou činnost . Z.Vachek

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Profesionální jedním slovem

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5

Se službami pana makléře Samka jsme byli spokojeni. Jeho jednání bylo profesionální. Nebylo co vytknout.

Hodnocení: 5/5

Pan Jiří Samek je profesionálem na svém místě, nevtíravý, vždy dochvilný, vstřícný, vždy dodrží to, co je dojednáno. Realizovala jsem s ním již dva obchody a mohu říci, že pan Jiří Samek by mohl dělat firmě REMAX reklamu, takto by realitní makléř měl fungovat. Dana Bernartová

Hodnocení: 5/5

Se společností Remax jsem měla již v předchozí době dobré zkušenosti a z tohoto důvodu jsem si tuto společnost opět vybrala. Pana makléře pana Samka mohu jen doporučit - vstřícný, profesionální,...

Hodnocení: 5/5

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 5/5
Načíst další reference

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fname: lname: fullname: