RE/MAX Future
Kateřina Macková

Kateřina Macková Makléř

Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Kateřina Macková je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 17992257.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Byty, domy, komerční nemovitosti

Informace o makléři

pár slov o mě:

***************************************************************************************

Jsem realitní makléřka se sídlem společnosti v Hradci Králové.

V oblasti nemovitostí působím již několik let. Nemovitosti mám ráda a ke každé přistupuji individuálně, což je i moje logo.

Ráda Vám poskytnu komplexní servis s prodejem Vaši nemovitosti. 

 

Důsledná příprava, seznámení se s technickým stavem nemovitosti, právní a stavební dokumentací. Jsem schopna zajistit a nechat vypracovat   zejména chybějící technickou dokumentaci.

Příprava nemovitosti na prodej, to znamená vhodný homestaging, dekorace, nafocení, dron. To vždy volím dle konkrétní nemovitosti.

Zpracování marketingu.  Dnes se nemovitosti prodávají hlavně na internetu. Já kombinuji klasický styl prodeje jako je plachta na nemovitosti, rozdání letáků v okolí, oznámení prodeje na naší vývěsce na frekventovaném místě v centru města Hradce Králové až po zpracování videa pro Facebook, YouTube a další internetové kanály tak, aby se informace dostala, mezi co nejširší okruh zájemců.  Jeden z největších úkolů dobrého makléře je, aby našel mezi tisíci klienty vhodného kupce právě pro tu danou nemovitost. 

Prohlídka nemovitosti. Vždy se připravím na schůzky s potencionální zájemci. Poskytnutí veškerých informací o nemovitosti, a to i v písemné formě, kterou si sebou odnesou v deskách.

Průběžná komunikace. Týdenní report, a to i v případě, že se za celý týden nic neudálo. Vím, jak je komunikace a informovanost důležitá.

 Kompletní právní servis při prodeji nemovitosti poskytnutý renomovanou právní kanceláří v Hradci Králové, se kterou spolupracujeme již od roku 2005 a realizujeme více jak 90 obchodích případů ročně. Veškeré administrativní úkony s prodejem spojené.

Předání nemovitosti, klíčů a celý poprodejní servis jako např. převod energií atd.


Práce realitního makléře je velice komplexní, časově náročná a být dobrým makléřem znamená nejen se neustále vzdělávat, ale tak se i chovat a vystupovat ve svém soukromém životě. Svět realit mě opravdu baví a odměnou za to je spokojený klient, který se vrátí.

 

 

Kateřina Macková - realitní makléřka
Kateřina Macková - realitní makléřka

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

S paní makléřkou mám tu nejlepší zkušenost. Je profesionální, ochotná, rychlá. Dodržuje dohody a termíny, aktivně a dostatečně informuje o průběhu práce s nemovitostí. Pronájem bytu zrealizovala v "době prázdnin" do 14ti dnů. Určitě doporučuji.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: lname: