RE/MAX Future
Markéta Nebeská

Markéta Nebeská Makléř

Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Markéta Nebeská je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 09822933.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
4.8
Reference klientů

Specializace - typ zakázky

Prodej, pronájem

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy

Realizace

Reference

Oceňuji vstřícné, příjmené a profesionální jednání vedoucí k rychlému prodeji nemovitosti. Za toto ještě jednou vřelé díky, byl to jeden ze dvou hlavních cílů. Do plného hodnocení nechávám malou rezervu kvůli podcenění potenciálu druhého zájemce, kterého v rámci smlouvání ceny s jedním zájemcem neoslovila a až následně se ukázalo, že zde byl potenciál pro vyjednání lepší prodejní ceny. Tady nejspíš šlo uhrát o něco víc a lépe naplnit druhý z cílů. I přes tento nedostatek považuji spolupráci za úspěšnou a při další realitní transakci bych se na makléřku určitě rád znovu obrátil. Díky!

Hodnocení: 4/5

S paní makléřkou Markétkou Nebeskou byla po celou dobu skvělá spolupráce. O vše se postarala, vše zařídila i když to nebylo jednoduché. Vždy milá, laskavá, usměvavá a nápomocná. Prostě N E B E S K Á 😇 Doporučuji všem.

Hodnocení: 5/5

I přes řadu komplikací v průběhu, maximální spokojenost s plným servisem ?

Hodnocení: 5/5

Seriozní a rychlé jednání.

Hodnocení: 5/5

Paní makléřka Markéta Nebeská je na pravém místě. Profesionální a zároveň lidský přístup. Jsem moc ráda, že jsem měla možnost využít služby kanceláře a makléřky paní Nebeské. Tak jako je ocenění učitelů Amos, tak za mě má paní Markéta Nebeská Amose makléřů.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: phone: email: