RE/MAX Future

Bydlení na Kuksu či investiční příležitost

Kuks mapa
Cena u makléře

Bydlení na Kuksu či investiční příležitost

Výrazná úprava ceny!
Ráda bych vám nabídla jedinečnou nemovitost, která je zajímavá svou polohou i možnostmi využití. Kuks je nejen ve svém okolí srdeční záležitostí mnoha návštěvníků i obyvatel. Hlavním přínosem jsou výnosy z pronájmu apartmánů. Majitelé tedy neprodávají nemovitost z důvodů komerčního nevyužití. Naopak, v tomto případě má investice do pořízení nemovitosti velmi krátkou návratnost. Vše je zde hotové a v provozu.

Rodinný dům, který je v tuto chvíli k prodeji, s výhledem na náš barokní klenot, se nachází přímo u nejužívanější cestičky z hlavních parkovišť, která vede k bývalým lázním. Dům je však situován tak, že návštěvníci na cestě nijak nenarušují klidné bydlení. Majitelé využili též obchodně výhodné strany k cestě a v současné chvíli je tu stále fungující malá provozovna pro prodej zmrzliny, piva, kávy, drobného občerstvení a turistických známek, která je svým stylem zde ojedinělá. Z této strany je též možnost venkovního posezení. Další posezení je ve dvoře s možností provozu malé restaurace.

Pokud vás neláká podnikání, je možné tento rodinný dům využívat i jen pouze ke klidnému bydlení. Nemovitost je rozdělena dispozičně na 3+1 a 4+kk. Je možné i část domu natrvalo obývat a druhou část pronajímat.
K domu patří pozemek o rozloze 1.554 m2 s dlážděným parkovištěm, zahradou s bazénem a ovocnými stromy a možností posezení ve dvoře s grilem. Dům je zaizolovaný, prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2008. Je připojen na městský vodovod i kanalizaci, k domu náleží též studna. Je zde zaveden plyn, v části nemovitosti jsou též kamna na tuhá paliva. Každé patro má vlastní koupelnu i WC. Místa pro parkování a příjezd jsou uzavřena elektrickou branou.

Dům má příjemnou atmosféru a z obchodního hlediska je velmi výhodné vytížení hospitalu Kuks k mnoha velmi vyhledávaným akcím, jako jsou vinobraní, farmářské trhy a vánoční trhy, živé prohlídky Kuksu, vzdělávací akce, sjezdy odborníků, výstavy a další kultura, o kterou se toto místo velmi aktivně a dobře stará.
Návštěvníky sem přivádí Kuks se svojí krásou i krásou zahrad okolo hospitalu, ale též množství dalších možností, které jsou v blízkém okolí. Křížová cesta, Braunův Betlém, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Ratibořice, nedaleké možnosti lyžování a zároveň jste nyní díky dálnici za 15 minut v Hradci Králové.
Kuks má velmi zajímavou atmosféru, která se mění v průběhu roku, kdy je v každé roční době naprosto unikátní a nepopsatelně nádherný. Nemovitostí zde není mnoho a lidé to tu mají opravdu srdečně rádi.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 211-NP03352 Obec: Kuks Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: fname: lname:

Potřebujete poradit/máte zájem o podobnou nemovitost?

Tato nemovitost už má svého nového majitele. Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
phone: fname:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Velmi dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
Poloha objektu Rohový
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ano
Zastavěná plocha m2 162
Užitná plocha m2 156
Plocha parcely m2 1554
Plocha bazénu m2 18
Počet bazénů 1
Ostatní Plot
Stavba Rodinný dům
Telekomunikace Internet
Doprava Vlak, silnice
Plocha sklepa m2 6
Počet sklepů 1
LV 112
Počet podlaží objektu 1
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.