RE/MAX Future

Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov

Lampertice mapa
1 600 000
Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov
Zobrazit fotografie

Pozemek v Lamperticích, okres Trutnov

Společnost RE/MAX Future si Vám dovoluje nabídnout prodej pozemku, který je určený k výstavbě rodinného domu v Lamperticích, katastrální území Lampertice. Pozemek ve tvaru nepravidelný obdelník se skládá ze čtyř parcelních čísel, o celkové výměře 3749 m2. Přístup je z veřejné obecní asfaltové komunikace III/30022, bez oplocení. Pozemková parcela č. 1383, na KU vedeno jako ostatní plocha je připravena na stavbu rodinného domu, kde již byla zahájena úprava terénu. Další pozemkové parcely jsou převážně ve svažitém terénu, dělí je Lampertický potok. Porost části pozemku tvoří vzrostlé stromy smíšeného druhu. Pozemek je nabízen včetně schválené kompletní projektové dokumentace k výstavbě rodinného domu a platným stavebním povolením. K pozemku je přivede řád obecního vodovodu.
Znění ÚP Lampertice:
• Vzhledem k převažujícímu stabilizovanému charakteru v podstatě celé části obce při komunikaci III/30022 v k.ú. Lampertice jako SV = smíšení obytné - venkovské je ve stávajících i v nově navržených plochách nutná mimořádná citlivost při realizaci novostaveb vzhledem ke krajinnému rázu, hustotě zastavění, s výškovým omezením do max. 2 nadzemních podlaží (NP) v rodinných domech a rekreačních objektech v plochách smíšených obytných – rekreačních a 1NP s možností obytného podkroví.
• Podmínky využití ploch: všechny nové RD budou vybaveny odstavným stáním nebo garáží na vlastním pozemku, při rekonstrukcích nezvyšovat index podlažních ploch, rekonstrukce objektů provádět citlivě v intencích historického charakteru, v současně zastavěném území je přípustná dostavba objektů obdobného typu, jako jsou charakteristické okolní stavby, koeficient zastavění pozemku max. 0,15 (tj. zastavěná ploch může tvořit max. 15% plochy pozemku, případně 15% plochy lokality)
Pro více informací volejte makléře nabídky. Doporučujeme. Investice.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 600 000 Číslo nabídky: 211-NP03368 Obec: Lampertice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 600 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: fullname: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 3749
K dispozici od 01.06.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Datum nastěhování 01.06.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.