RE/MAX Future

Pozemek v obci Tetín, okres jičín, REZERVOVÁNO

Tetín mapa
1 700 000
Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín Pozemek v obci Tetín, okres jičín
Zobrazit fotografie

Pozemek v obci Tetín, okres jičín

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí ojedinělou příležitost ke koupi stavebního pozemku v osadě Vlkanov u Tetína. Území je s vysokým podílem zeleně, se základním občanským vybavením zejména pro potřeby obyvatel tohoto území. Jedná se o velmi atraktivní místo jen pár kroků od lesa a s výhledem na protější Zvičinu a celé pohoří Krkonoš. Pozemek o celkové výměře 3.046 m2 má zajímavý tvar o délce 170 m a je přístupný z obecní komunikace z horní i dolní části. Pozemek je možný napojit na elektřinu, vodovod, případně na kanalizaci. Hlavní devízou pozemku je však jeho atraktivní umístění na velmi klidném místě v osadě Vlkanov, ve které se díky dochovalým malebným roubeným chalupám a místní zvoničce, budete cítit jako v malém skanzenu. Je zde naprostý klid, bez jakýchkoliv rušivých vlivů. Postavit si svoje vysněné stavení na tomto pozemku může být Váš splněný sen….
Obec Tetín se nachází v okrese Jičín, kraj Královéhradecký. Žije zde 154 obyvatel a její součástí je i vesnice Vidoň. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1629. Vzdálenost 9 km od Hořic, 17 km od města Dvůr Králové nad Labem a 23 km od okresního města Jičína.
Více informací u makléře nabídky. Doporučujeme nezávaznou konzultaci a prohlídku umístění pozemku. Investiční příležitost.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 700 000 Poznámka: Včetně právních a realitních služeb. Číslo nabídky: 211-NP03292 Obec: Tetín

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 700 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: fullname: email: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 3046
Umístění objektu Okraj obce
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Vyhláška 148/2007 Sb.