RE/MAX Future

Prodej bytového domu v Broumově se čtyřmi byty

třída Soukenická, Broumov mapa
4 500 000

Prodej bytového domu v Broumově se čtyřmi byty

Ráda bych vám nabídla ke koupi bytový dům se 4 byty na vlastním pozemku a přístupem po obecní komunikaci, v Broumově – Olivětíně.
Dům je součástí dědictví, kdy spoluvlastníci nechtějí nemovitost společně provozovat k nájmům a preferují prodej. Dům je podsklepen, základy kamenné a kamenné schodiště s ozdobným zábradlím, cihelné zdivo do tl. 45 cm, stropy jsou klenbové, střecha plechová s nátěrem. Dům má plastová okna, je dvoupatrový s půdou, kde je možné vybudovat další byty. Od roku 2007 zde probíhala postupná rekonstrukce, kdy jsou nyní čtyři byty o dispozici 3+1 velmi hezké, vzdušné, moderní a světlé, dva z nich se sádrokartonovými stropy, každý s vlastním zdrojem tepla a teplé vody, měřidly vody a energie. Jsou tedy na sobě nezávislé a je možné je bez problémů ihned pronajímat. Ve chvíli prodeje budou byty uvolněné, bez nájemníků. Bytové jednotky je možné vymezit a poté individuálně rozprodat. Ke každému bytu patří též venkovní kůlna, sklep a podíl na společných prostorech dvora a zahrady u domu. Zde je možné pohodlně parkovat. Zajímavostí ve sklepech je udírna s posezením. Dům je klidný, není zde hlučno, ani žádní problémoví nájemníci. Autobusová zastávka 50 m, v blízkosti domu obchod s potravinami.
Do centra a k vyhlášenému klášteru je to chůzí přírodou vzadu za nemovitostí po zpevněné cestě 10 minut.
Prohlídky nemovitosti jsou možné kdykoliv po dohodě s makléřkou. Rádi vám poskytneme veškeré informace k případnému financování nemovitosti.

Město Broumov je známe svým klášterem – impozantním barokním komplexem s kopií Turínského plátna, do kterého bylo údajně zabaleno tělo Krista po snětí z kříže a to ve střední Evropě severně od Alp jako jedinou. Ve sklepení můžete spatřit několik desítek mumií, které byly převezeny z Vamberka. Znalce piva potěší místní pivovar a milovníky přírody pak Broumovské stěny. Broumov se pyšní dále nejstarší dochovanou památkou lidové dřevěné sakrální architektury v Česku, hřbitovním kostelem Panny Marie a řadou okolních menších venkovních kostelů, které postavili či přestavěli otec a syn Dienzenhoferové v době, kdy pracovali na stavebních úpravách kláštera.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 4 500 000 Poznámka: Cena je včetně služeb RK. Číslo nabídky: 211-NP03319 Obec: Broumov Ulice: třída Soukenická

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

4 500 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: lname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Bc. Jana Štěpánová
Bc. Jana Štěpánová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Nájemní domy
Typ domu Patrový
Stav domu Velmi dobrý
K dispozici od 10.08.2022
Druh objektu Smíšená
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 532
Užitná plocha m2 319
Plocha parcely m2 266
Počet míst k parkování 4
Stavba Ostatní
Počet bytů 4
Datum nastěhování 10.08.2022
Počet podlaží objektu 2
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.