RE/MAX Future

Prodej činžovního domu - Skuteč

Vítězslava Nováka, Skuteč mapa
6 900 000

Prodej činžovního domu - Skuteč

Rádi bychom Vám tímto, ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, nabídli možnost koupi secesního činžovního domu s přilehlým pozemkem o celkové výměře 1 795 m², nacházejícím se na atraktivním místě v samém centru města Skuteč.

Objekt s bohatou historií, který byl kolaudovaný v roce 1914, aktuálně nabízí v přízemí 2 samostatné komerční prostory s výlohou a přímým vstupem z ulice. Oba tyto prostory disponují vlastním technickým a sociálním zázemím, jsou samostatně měřitelné (voda, elektřina), a lze je bez nutnosti výraznějších stavebních úprav ihned využívat či pronajímat.

V druhém podlaží se nachází 4 bytové prostory o velikostech dvakrát 2+1 a dvakrát 1+1. Mezi dominantní prvky na tomto patře patří, kromě schodiště s umělecky kovaným zábradlím, rovněž zachovalá dřevěná pavlač s výhledem do udržované zahrady.

Třetí podlaží a podkroví poskytne novému majiteli dostatek prostoru a možnost seberealizace. Vzhledem ke strategickému umístění chodby se přímo nabízí vybudování samostatných bytových jednotek, potažmo rozšíření stávajícího ateliéru o další obytné místnosti. Dům je rovněž podsklepen.

Nemovitost je napojena na veřejné rozvody elektřiny (2 přívody), vody, kanalizace. K dispozici rovněž možnost napojení na plyn (2 přívody). Nebytové prostory v přízemí jsou v dobrém stavu (nové rozvody elektřiny v mědi, vody, odpadů). Stav bytových prostor odpovídá stáří - rozsah stavebních úprav spojených s jejich užíváním závisí na individuálních nárocích na bydlení.

Atraktivitu této nabídky podtrhuje možnost využitelnosti pozemků o celkové výměře 1 795 m², které jsou samostatně přístupné z ulice Československé armády. Pozemky jsou dle platného územního plánu vedeny jako „SM - plochy smíšené obytné - městské“ a „BH - plochy bydlení - v bytových domech“.

Pozemky jsou aktuálně využívaný jako zahrada s množstvím ovocných stromů a okrasných dřevin. Součástí této zahrady je pískovcová stavba navazující na dům, která se může pyšnit zachovalou cihlovou klenbou.

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Jiří Samek - výhradní prodejce

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 6 900 000 Poznámka: Včetně provize a právního servisu spojeného s převodem nemovitosti Číslo nabídky: 211-NP03469 Obec: Skuteč Ulice: Vítězslava Nováka

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

6 900 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jiří Samek
Jiří Samek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: lname:

Podrobné informace

Kategorie Domy
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Poloha objektu Řadový
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 404
Užitná plocha m2 826
Plocha parcely m2 1795
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 380 V, Elektro - 400 V
Stavba Rodinný dům
Zástavba Obchodní a obytná
Topení Lokální elektrické
Komunikace Asfaltová
Rok kolaudace 1914
Podlaží podzemní 1
Počet podlaží objektu 4
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.