RE/MAX Future

Prodej objektu bývalé školy

Vamberk mapa
Cena u makléře

Prodej objektu bývalé školy

Rádi bychom Vám tímto, ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, nabídli možnost koupi objektu bývalé školy s přilehlým pozemkem o celkové výměře 1 656 m², nacházejícím se v katastrálním území Peklo nad Zdobnicí, město Vamberk.

Budova bývalé školy z roku 1905 má dvě nadzemní podlaží, podkroví a částečné podsklepení. Jedná se o zděnou stavbu s valbovou střechou, tradičním vázaným krovem, obslužnost jednotlivých podlaží zajišťuje betonové schodiště s kovaným zábradlím. Objekt je napojen na veřejné rozvody elektřiny a vody, odpady svedeny do vlastního septiku. Součástí pozemku je rovněž vedlejší stavba skladu s přístřeškem.

V současné době je v budově umístěna pobočka knihovny. Jako volební místnost je využívána rovněž další bývalá třída umístěná v prvním nadzemní podlaží. Dispozice objektu odpovídá účelu, za kterým byl vybudován (třídy, kuchyň, jídelna, umývárna, ředitelna, družina, zázemí pro učitelský sbor,…).

Budova je ve stavu vyžadujícím celkovou rekonstrukci. Na stavební úpravy domu spojené se změnou užívání je zpracována projektová dokumentace. Tyto stavební úpravy předpokládají vybudování 7 bytových jednotek. Dispozičně 3 x byt 3+kk a 4 x byt 2+kk. Celková podlahová plocha domu by s využitím podkroví dle projektu činila 626 m². Stavba má vydané platné stavební povolení.

Projektovou dokumentaci, zpracovaný znalecký posudek, jakož i podrobnější informace o podmínkách a způsobu prodeje této nemovitosti v majetku města Vamberk, Vám rádi zašleme.

V případě zájmu o sjednání termínu prohlídky nemovitosti mě prosím rovněž kontaktujte pomocí e-mailu nebo telefonicky.


Níže poté přikládáme výňatek z definovaných podmínek prodeje:

Zájemce o odkoupení předmětu prodeje musí svou nabídku doručit v zalepené obálce označené „NEOTVÍRAT – č.p. 77 Peklo nad Zdobnicí“. Obálka musí být opatřena identifikačními údaji zájemce (jméno, příjmení, trvalé bydliště, resp. firma, IČO, sídlo) a na uzavření musí být obálka opatřena podpisem navrhovatele.

V obálce je zájemce kromě kupní ceny a způsobu jejího financování (vlastní zdroje/úvěr) povinen předložit i návrh záměru stavebních úprav a způsobu využití předmětu prodeje. V případě, že záměr vyvolá požadavek na změnu územního plánu, bude součástí smlouvy o smlouvě budoucí kupní závazek kupujícího k úhradě nákladů spojených s pořízením změny územního plánu. Prodávající nepřipouští záměry, které by svým provozem mohly snižovat kvalitu prostředí a pohodu bydlení přilehlých obytných ploch.

Konečný termín pro podávání nabídek je 15. listopadu do 14.00 hodin, kdy se možnost podávání nabídek uzavře.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 211-NP03602 Obec: Vamberk Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jiří Samek
Jiří Samek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email:

Podrobné informace

Stav objekty Před rekonstrukcí
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Septik
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 325
Užitná plocha m2 367
Plocha parcely m2 1656
Počet míst k parkování 10
Elektřina Elektro - 230 V
Stavba Ostatní
Topení Lokální elektrické
Komunikace Asfaltová
Rok výstavby 1905
Podlaží podzemní 1
Počet podlaží objektu 3
Vyhláška 264/2020 Sb.