RE/MAX Future

Prodej pěkné poloroubené chalupy 2+kk Žďár nad Metují okr. Náchod

Žďár nad Metují mapa
1 990 000

Prodej pěkné poloroubené chalupy 2+kk Žďár nad Metují okr. Náchod

Rádi bychom Vám nabídli pěknou, menší poloroubenou rekreační chaloupku na klidném místě ve Žďár nad Metují. Žďár nad Metují byl minulý rok díky své jedinečné poloze, službám obyvatel a pozitivní atmosféře, která zde panuje, oceněn jako "Vesnice roku". Chalupa je posazena ve stráni na vyvýšeném místě, s výhledem na obec a stolovou horu Ostaš, která je vzdálená cca 1km od chalupy. K chalupě patří menší svažitý pozemek, na kterém se nachází dva majestátní, více než 120 let staré buky, kteří dominují daném místu a dotváří mu jedinečnou atmosféru a energii.

Jedná se poloroubenou lidovou stavbu, která je typická pro tuto oblast. V přízemí chalupy se nachází zádveří, chodba, kuchyně, světnice, koupelna se splachovacím WC a vstup na půdu, kde je menší letní pokoj. Chalupa prošla v posledních letech rekonstrukcí. Je zde zaveden elektrický proud, nový vodovod, nové rozvody, nová kuchyň, koupelna, WC. V kuchyni je sporák s troubou na tuhá paliva a s výměníkem do radiátorů, které jsou ve světnici, v chodbě a koupelně, ve světnici jsou další menší kamna tuhá paliva. Ohřev teplé vody v koupelně i v kuchyni zajišťuje elektrický boiler. Okna jsou dřevěná - špaletová. Jelikož v místě není splašková kanalizace, tak je velkou výhodou nově zbudovaný biologický septik s filtrem a vsakovacím trativodem, který zajišťuje legální, bezproblémové a bezúdržbové nakládání s odpadními vodami, odpovídající požadavků zdejší CHKO Broumovsko. Nemovitost lze tedy ihned bezproblémově užívat. Náklady na provoz a užívání jsou zde minimální.

Pokud hledáte podobný typ nemovitosti v této lokalitě, máte jedinečnou možnost koupě, jelikož se zde ve veřejné nabídce roubené chalupy k prodeji téměř nevyskytují. Nemovitost je vhodná především pro aktivnější zájemce, kteří ocení sportovní možnosti v okolí (cyklistika, horolezectví, turistika, lyžování, rybaření, kulturní vyžití, atd.)
Atraktivní místa v lokalitě: stolová hora Ostaš, Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny, údolí Metují, atd... Více info v RK.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena objektu: 1 990 000 Poznámka: Vč. provize a služeb RK Číslo nabídky: 211-NP03878 Obec: Žďár nad Metují Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 990 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: fullname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Bc. Petr Malý
Bc. Petr Malý
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: email: lname:

Podrobné informace

Kategorie Chaty
Typ domu Přízemní
Stav objektu Velmi dobrý
Voda Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad ČOV pro celý objekt, septik
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Ano
Zastavěná plocha m2 75
Užitná plocha m2 70
Plocha parcely m2 594
Celková podlahová plocha m2 60
Počet parkovišť
Počet garáží
Elektřina Elektro - 120 V, Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ochrana CHKO
Zástavba Venkovská
Topení Lokální tuhá paliva, ústřední tuhá paliva
Doprava Vlak, silnice
Počet podlaží objektu 1
Vyhláška 264/2020 Sb.