RE/MAX Future

Prodej pozemku 4 580 m2, Vysočany u Nového Bydžova

Vysočany u Nového Bydžova, Nový Bydžov mapa
3 000 000

Prodej pozemku 4 580 m2, Vysočany u Nového Bydžova

Hledáte právě velký stavební pozemek v klidné obci? Tak možná tento bude ten pravý pro Vás.

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí ojedinělou možnost koupě velké stavební parcely, o celkové výměře 4580 m2 na kraji obce Vysočany u Nového Bydžova. Je situovaný na severovýchod. Jedná se o stavební parcelu, kde je možná výstavba jednoho rodinného domu nebo chalupy s číslem popisným s ohledem na okolní krajinu a stávající stavení.

Regulativa obce jsou pro budoucího majitele málo omezující. Hlavní je ponechat nové stavbě přijatelný ráz obce, což zajišťuje poměrně velkorysou stavbu. Pozemek jako takový je rovný a má pravidelný tvar obdélníku s výhledem na východ do prostorné krajiny, z jedné strany momentálně bez zástavby. Obecní vodovodní řád je veden na druhé straně silnice, elektrické vedení a plynovod vede na silnici blíže k pozemku.

Velkou výhodou je možnost napojení na elektřinu u sousedního pozemku parc. č. 201/9, kde je připraveno připojení elektrického vedení přímo z domečku.

Vysočany jsou vesnicí nacházející se asi jeden kilometr jižně od města Nový Bydžov v okrese Hradec Králové. Vysočany jsou od roku 1980 místní částí města Nový Bydžov. Jméno obce je odvozeno z toho, že Vysočany byly založeny na poměrně výrazném kopečku. Datum založení není známo, první písemná zmínka o této obci pochází z roku 1364. Zástavba vsi je od roku 2004 chráněna v rámci vesnické památkové zóny.

Vesnička Vysočany, využívaná dnes již převážně k rekreaci, ale i k trvalému bydlení. Je velmi klidnou a půvabnou obcí, která je obklopena poli, loukami a lesy. Do Nového Bydžova je to jen jeden kilometr, kde najdete veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Hradec Králové je vzdálený 27 km, Pardubice 38 km a Praha 94 km.

V okolí můžete najít nejen pěknou přírodu, ale i spoustu turistických cílů a atrakcí, které najdete na stránkách obce. Ani do Českého Ráje či na hory to není příliš daleko. Každý tu najde, dle libosti svých zájmů, zalíbení.

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace kontaktujte prosím makléřku nabídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 3 000 000 Číslo nabídky: 211-NP03970 Obec: Nový Bydžov

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 000 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Hejduková
Jana Hejduková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 4580
K dispozici od 29.05.2024
Umístění objektu Okraj obce
Inženýrské sítě Vodovod, plyn, elektřina
Datum nastěhování 29.05.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je část města