RE/MAX Future

Prodej pozemku 651 m2, obec Střevač

Střevač mapa
1 290 000

Prodej pozemku 651 m2, obec Střevač

Hledáte právě stavební pozemek? Tak možná tento bude pro Vás ten pravý.

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí jedinečnou možnost koupě středně velkého stavebního pozemku o velikosti 651 m2, v klidné části obce Střevač. Pozemek je směrován na jihovýchod. Jedná se o stavební parcelu, kde je možná výstavba rodinného domku nebo chalupy s číslem popisným s ohledem na okolní krajinu a stávající stavení.

Pozemek jako takový je z části mírně svažitý. Momentálně je na pozemku chalupa, prakticky k demolici. Na pozemku je nově zavedena voda z vodovodního řádu a zabudována vodoměrná šachta (v roce 2023) s možností napojení. Dalším zdrojem vody je pramen přímo na pozemku. Na hranici pozemku je elektrický sloup, ze kterého se dá získat od dodavatele cca do 30 dnů k užívání stavební připojení a kanalizační roura, která dosahuje z kanalizačního vedení zhruba metr a půl od chalupy. Na pozemku jsou vzrostlé stromy, keře a pozemek je obehnaný živým plotem. Parkování je možné na ulici.

V obci je k dispozici obchod s potravinami COOP, společenský sál v bývalé škole, kde se konají taneční a obcí pořádané akce, jako např. Dětský den, masopust, koncerty pozvaných kapel apod., Obecní úřad, kde se nachází v přízemí knihovna, kde najdete také k užívání počítač s přístupem na internet a poštu, dále je tu sportovní hřiště s posilovnou, kde se také konají společenské akce a hasiči. U obce je chovný rybník Šlika a v okolí lesy příjemné na relaxaci procházkou, houbařením apod.

Co se týče kompletní občanské vybavenosti, vše najdete v Jičíně, který je vzdálený od Střevače 9 km. V okolí lze najít spoustu turistických cílů a atrakcí, které najdete na stránkách obce. Z obce se dostanate za chvíli do Českého Ráje i na hory.

Obec Střevač leží 5 km severně od města Libáň a rozkládá se v poměrně členité krajině mezi dvěma táhlými hřbety. Mezi místní části obce patří Batín, Nadslav, Štidla a Střevač. Severně od obce se nachází Střevačský rybník a v pozadí se vypíná Holý vrch (372 m n.m.). Z kulturních pamětihodností se v obci dochovala barokní sýpka, poblíž můžeme vidět sochu Immaculaty z roku 1754, na návsi se dále nachází Kalvárie z roku 1754 a barokní sochy sv. Jana Nepomuckého a sv. Floriána z poloviny 18. století. Ve středu obce Nadslav na návsi u silnice stojí kostel sv. Prokopa a u něho dřevěná hranolová zvonice. Ve hřbitovní zdi jsou zazděny náhrobní kameny ze 16. století. Asi 600 m západně od středu osady v lese Na zámku či Na vrchách je zajímavé okrouhlé tvrziště tvořené pahorkem, příkopem a valem. Snad šlo o sídlo Zdeňka z Nadslavi, který je připomínán v letech 1365 - 1378.

V případě zájmu o prohlídku, nebo další informace, kontaktujte makléřku nabídky

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 290 000 Poznámka: Včetně služeb i provize RK a právního servisu Číslo nabídky: 211-NP03919 Obec: Střevač

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 290 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Hejduková
Jana Hejduková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: email: fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 651
Odpad  
K dispozici od 26.04.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, elektřina
Telekomunikace Internet
Komunikace Asfaltová
Datum nastěhování 26.04.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.