RE/MAX Future

Prodej rodinného domu 197 m2, pozemek 1088 m2, obec Robousy

Jičín mapa
Cena u makléře

Prodej rodinného domu 197 m2, pozemek 1088 m2, obec Robousy

Rádi byste bydleli v blízkosti Jičína?

Chcete si rekonstruovat dům podle svých představ?

Společnost RE/MAX nabízí jedinečnou možnost koupě rodinného domu cca z roku 1930 o zastavěné ploše 197 m2, na dvou pozemcích o celkové výměře 1088 m2, které navazují na obhospodařované louky, dům je k rekonstrukci. Na dům navazují dva chlévy o velikosti 9,5 m2, stodola o velikosti 45 m2 a dílna o velikosti 25 m2. Na pozemku je samostatně stojící garáž a tři dřevníky o velikosti 35,5 m2. Dům je o dispozici v přízemí prostorná vstupní veranda, chodba, koupelna s WC, spižírna, a tři pokoje, v prvním nadzemním podlaží je prostorná podesta, půda, kuchyň a dvě ložnice. Dům je z části podsklepen. Sklep je o velikosti 9,5 m2.

Kolem roku 1935 proběhla první přístavba, prostřední část obytného domu a kolem roku 1960 proběhla přístavba verandy, která je z tvárnic. Garáž s dřevníky byla postavena kolem roku 1950 z tvárnic a na střeše je pálená taška. Okna jsou dřevěná, na střeše je cementová taška, uprostřed je na střeše lepenka a plechová krytina. Rodinný dům, chlévy, dílna a stodola jsou postaven z cihel.

V domě je zavedena elektřina v mědi o síle 220 V a 380 V. Vytápění domu zajišťovaly kamna na tuhá paliva a akumulační kamna. Plyn je zaveden na hranici pozemku v domečku. Na zahradě je kopaná studna o hloubce 8 m. Kanalizace a vodovodní řád jsou vedeny na přilehlé silnici, na kterou se lze připojit. Pozemek je z větší části oplocený.

Robousy jsou vzdáleny od Jičína 1 km, kde je kompletní občanská vybavenost. Do Českého ráje je to dese minut autem a na hory např. do Špindlerova mlýna je to 40 minut. Robousy jsou část města Jičína. Je zde fotbalové hřiště, hostinec, kostel Nalezení sv. Kříže se hřbitovem, dvě benzínové pumpy (Benzina Plus a Lukoil), autosalon Citroën, kravín místního JZD či jezdecký klub. Robousy se nepsaně dělí na „horní Robousy“ a „dolní Robousy.“ Obě části od sebe dělí průjezd pod čtyřproudovou komunikací, spojující Jičín a křižovatku (resp. kruhový objezd), která se dělí na směr Úlibice a Hradec Králové nebo směr Nová Paka. Horní Robousy se nacházejí přímo vedle východní průmyslové zóny Jičína, dolní Robousy leží za podjezdem a v podstatě rovná silnice vede dolními Robousy až do Kacákové Lhoty.

V případě zájmu o prohlídku nebo další informace volejte makléřku nabídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 211-NP03513 Obec: Jičín Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Hejduková
Jana Hejduková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o podobnou nemovitost?

Tato nemovitost už má svého nového majitele. Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
lname: email: phone: fullname: fname:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Špatný
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 122
Užitná plocha m2 197
Plocha parcely m2 763
Stavba Ostatní
Datum nastěhování 02.05.2023
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.