RE/MAX Future

Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové

Komenského, Městec Králové mapa
1 700 000
prodáno
Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové
Zobrazit fotografie

Prodej rodinného domu v osobním vlastnictví 30 m2, pozemek 756 m2, ulice Komenského - Městec Králové

V zastoupení společnosti RE/MAX Future nabízíme k prodeji menší starší rodinný dům, který se nachází v ulici Komenského v Městci Králové, v okrajové zástavbě rodinných domů. Objekt má pouze dvě místnosti a zastřešený uzavřený průjezd do zahrady. Pravidelný obdélníkový pozemek o celkové velikosti 756 m2 je orientovaný východ - západ a je na něm umístěna studna a kůlny, které tvoří příslušenství domu. Do domu je zavedena pouze elektřina, nemovitost je bez koupelny (pouze suché WC mimo objekt). Volný půdní prostor k případné vestavbě je přístupný z průjezdu. Dosavadní vytápění zajišťovala kamna na pevná paliva. Lze uvažovat rovněž o demolici stavby a využít pouze pozemek ke stavbě nového RD na klidném pěkném místě. Bez právních vad, ihned volné.
Město Městec Králové nabízí veškerou občanskou vybavenost - MŠ, ZŠ, knihovnu, zájmové spolky, sportovní oddíly, obchody, restaurace.
V případě zájmu o prohlídku a bližší informace mě prosím kontaktujte na telefonním čísle nebo e-mailem.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 1 700 000 Poznámka: Včetně realitního a právního servisu, advokátní úschovy, správního poplatku na katastru nemovitostí, provize RK Číslo nabídky: 211-NP03627 Obec: Městec Králové Ulice: Komenského

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 700 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: lname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Simona Trubačová
Simona Trubačová
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o podobnou nemovitost?

Tato nemovitost už má svého nového majitele. Zaujala vás? Napište nám a my pro vás najdeme podobnou!
*
*
*
email: fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Přízemní
Stav domu Před rekonstrukcí
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Kamenná
Umístění objektu Okraj obce
Vybaveno Ano
Zastavěná plocha m2 274
Užitná plocha m2 30
Plocha parcely m2 756
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 1
Počet podlaží objektu 1
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.