RE/MAX Future

Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice

Zadní Ždírnice, Horní Olešnice mapa
750 000
Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice
Zobrazit fotografie

Prodej slunného stavebního pozemku, 618 m2, Zadní Ždírnice

Hledáte právě pozemek v klidné obci, s nádherným okolím, ze které je to kousek do Krkonoš nebo Českého ráje? Tak možná bude tento pozemek ten pravý pro Vás.

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí možnost koupě stavební parcely o celkové velikosti 618 m2, v Zadní Ždírnici, ze které jsou vidět vrcholky Krkonoš. Na této stavební parcele je možné postavit chatu, menší chalupu či rodinný domek. Popř. lze pozemek využít i k podnikání, např. na místní prodejnu nebo hospodu, které v obci výrazně chybí, anebo jen pro garáž či zahradu, parkoviště apod.

Pozemek je z části svažitý. Částečná svažitost nabízí možnost vytvoření terasové zahrady. Obecní vodovodní řád je veden na druhé straně silnice. Okolní domy mají poměrně mělké studny s dostatečným množstvím vody.

Na pozemek je skvělý přístup z místní komunikace a je orientován na jihovýchod.

Pozemek nemá samostatnou přípojku elektřiny, je však možné se připojit na elektrické vedení, které vede u jednoho rohu pozemku (jeden sloup je přímo na okraji pozemku). Tímto způsobem (ze sloupu) je připojena naprostá většina domu ve Ždírnici.

Ždírnice spadá pod obec s pověřeným obecním úřadem Horní Olešnice. Vesnička Zadní Ždírnice, využívaná dnes již převážně k rekreaci, je velmi klidnou a půvabnou obcí, která je obklopena krásnou přírodou a hlubokými lesy, který je plný hub.

Ve vzdálenějším okolí lze najít spoustu turistických cílů a atrakcí, (které najdete na stránkách Zadní Ždírnice), např. ZOO Dvůr Králové 20 km, lyžařské areály: Černá hora (Jánské Lázně) 26 km; Černý důl 20 km; Špindlerův mlýn 31 km; Pec pod Sněžkou 38 km, Jičín cca 35 km (začátek Českého ráje), Hrad Pecka cca 20 km apod.

Obchodní a nákupní střediska jsou v okolí např. v krásném podhorském městečku Vrchlabí (19 km, 23 min. autem), v Nové Pace (cca 16 km), popř. v Jičíně (cca 30 km).

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte prosím makléřku nabídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 750 000 Poznámka: Cena včetně služeb RK a právního servisu Číslo nabídky: 211-NP03904 Obec: Horní Olešnice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

750 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Hejduková
Jana Hejduková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 618
K dispozici od 16.04.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Datum nastěhování 16.04.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je část města