RE/MAX Future

Prodej stavebního pozemku 1245m2, Lysolaje

Starodvorská, Praha mapa
24 900 000

Prodej stavebního pozemku 1245m2, Lysolaje

Společnost RE/MAX Future si Vám dovoluje nabídnout exkluzivní stavební pozemek v malebné části Prahy - Lysolaje o rozloze 1245 m2.
Máme tu jedinečnou příležitost nabídnout Vám stavební pozemek situovaný v krásné a klidné lokalitě mezi starší vilovou zástavbou v Praze – Lysolajích v Rezidenční čtvrti. Tato idylická parcela nabízí nádherný výhled do Lysolajského údolí a je ideálním místem pro vaši budoucí stavbu.

Součástí prodeje je i projekt se stavebním povolením na novostavbu rodinného domu se 2 NP a 1PP o velikosti HPP 372 m2 včetně studie zahradních úprav pozemku.

Poloha tohoto pozemku je naprosto výjimečná. V blízkosti najdete veškerou občanskou vybavenost, jako jsou potraviny, restaurace, škola a školka, MHD což zajišťuje pohodlný životní styl pro vás a vaši rodinu. Přístup k pozemku je zajištěn prostřednictvím pohodlné příjezdové komunikace ze zámkové dlažby. Tato cesta je soukromá a slouží pouze několika domům v okolí. Navíc je uzavřena dálkově ovládanou elektrickou branou, což zajišťuje bezpečí a soukromí.
Nejdůležitější je však fakt, že na pozemku již proběhla kompletní příprava. Jsou zde vybudovány veškeré potřebné sítě, včetně elektřiny, plynu, vody a kanalizace, což vám ušetří jak čas, tak i náklady spojené s připojením.
Pokud hledáte ideální místo pro výstavbu vašeho domova v Praze, tento stavební pozemek je pro vás tou správnou volbou. Nezmeškejte tuto vzácnou příležitost a kontaktujte nás co nejdříve, abychom vám mohli poskytnout další informace a domluvit prohlídku. Těšíme se na spolupráci s vámi při realizaci vašich snů o vlastním domově v krásné lokalitě Lysolají.

The company RE/MAX Future allows you to place an exclusive building plot in the picturesque part of Prague - Lysolaje with an area of ​​1245 m2. The building plot is located in a beautiful and quiet location among the residential area in Prague - Lysolajy in the Residential District. This idyllic plot offers a wonderful view of the Lysolaj valley and is an ideal place for your future construction. It is possible to build a house with two above-ground floors on the plot, or another PP.
The location of this property is absolutely exceptional. Nearby you will find all amenities such as groceries, restaurants, school and kindergarten, public transport, which ensures a comfortable lifestyle for you and your family. Access to the land is ensured through a convenient access road made of interlocking paving. This road is private and only serves a few houses in the area. In addition, it is closed by a remote-controlled electric gate, which ensures safety and privacy.
However, the most important thing is the fact that the land has already been fully prepared. The necessary networks are built here, including electricity, gas, water and sewage, which will save you both time and costs associated with the connection.
If you are looking for an ideal place to build your home in Prague, this building plot is the right choice for you. We looking forward to see you..

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 24 900 000 Číslo nabídky: 211-NP03799 Okres: Hlavní město Praha Část obce: Lysolaje

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

24 900 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: fname: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Markéta Nebeská
Markéta Nebeská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: phone: email:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1245
K dispozici od 04.03.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Doprava Vlak, silnice, MHD
Komunikace Dlážděná
Datum nastěhování 04.03.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je ulice