RE/MAX Future

Prodej stavebního pozemku, 665 m2, Osice

Osice mapa
2 900 000
Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice Prodej pozemku k výstavbě rodinného domu, Osice
Zobrazit fotografie

Prodej stavebního pozemku, 665 m2, Osice

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu? Toužíte po bydlení na vesnici, ale v blízkosti velkého města s bohatou občanskou vybaveností? Pak mrkněte na tuto nabídku!

V Osicích nedaleko Hradce Králové Vám nabízíme ke koupi stavební pozemek pro výstavbu rodinného domu o celkové výměře 665 m2. Součástí prodeje je dále podíl o velikosti ideálních 1/4 na sousedním pozemku, který slouží jako příjezdová cesta z hlavní komunikace a parkovací stání. Jeho celková výměra je 225 m2. Je zde položena zámková dlažba.

K pozemku je přivedeno na pojení na elektřinu - elektropřípojka, plyn, obecní vodovod a obecní kanalizaci. V blízkosti pozemku probíhá i vedení optické sítě CETIN, takže je i možnost napojení na optiku.

Pozemek se nachází v okrajové části obce Osice. Její poloha je velice výhodná, protože v její těsné blízkosti probíhá dálnice D11. Po ní je skvělá dopravní dostupnost jak do Hradce Králové, Pardubic, tak do Prahy. Osice nabízejí svým obyvatelům základní občanskou vybavenost - pošta, mateřská a základní škola, obchod s potravinami, hostinec a knihovny. Kompletní občanská vybavenost se širokou škálou služeb nalezneme ve 13 km vzdáleném Hradci Králové.

Hrajete si s myšlenkou, že by se na tomto pozemku mohl nacházet Váš budoucí domov? Pak neváhejte, zavolejte mi a domluvme se na společném setkání, kde Vám mohu předat spoustu materiálů důležitých pro Vaše rozhodnutí. Těším se na společné setkání!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 900 000 Číslo nabídky: 211-NP03864 Obec: Osice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 900 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Bc. Miroslava Havlová, DiS.
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: email: fname: lname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 665
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 01.04.2024
Umístění objektu Klidná část obce
Elektřina Elektro - 230 V
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Doprava Silnice, autobus
Komunikace Asfaltová
Datum nastěhování 01.04.2024
Vyhláška 264/2020 Sb.