RE/MAX Future

Prodej stavebního pozemku 745 m² - centrum Úpice

Úpice mapa
1 490 000

Prodej stavebního pozemku 745 m² - centrum Úpice

NOVÁ CENA

Ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, Vám tímto nabízíme ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 745 m², nacházející se v malebném Podkrkonoší - centrum města Úpice.

Parcela je vymezena platným územním plánem jako „SC“ – plochy obytné smíšené – v centrech měst. Dle textové části územního plánu je zde v rámci hlavního využití možnost postavit objekty pro bydlení v bytových domech s komerčními prostory a rodinných domech s komerčními prostory. V rámci podmíněně přípustné funkce poté i stavby pro rodinnou rekreaci nad 70 m² zastavěné plochy.

Koeficient maximálního zastavění území není územním plánem pro tyto plochy stanoven. Na základě konzultace s místně příslušným stavebním úřadem bylo doporučeno, aby výšková hladina nové zástavby respektovala stávající okolní zástavbu. Těmto parametrům odpovídá i zpracovaná vizualizace.

Kompletní inženýrské sítě (elektřina, veřejný vodovod, kanalizace) jsou pro pozemek k dispozici. Přímo na pozemku je nově zřízena přípojka elektřiny, která bude osazena elektroměrem. Dopravní napojení z ulice Žižkova.

Pozemek svým umístěním přinese novým vlastníkům širokou škálu možného využití a zastavění. Řeka Úpa, pramenící v Krkonoších, dodává místu jedinečnou atmosféru. Přímý přístup k řece zajišťují kamenné schody. Vzhledem k vysokému korytu není pozemek ohrožen povodní/záplavou.

Město Úpice představuje ideální volbu v podobě dobře dostupného, ale zároveň klidného místa pro život. Vzhledem ke strategickému umístění uprostřed rekreačního trojúhelníku je i skvělým výchozím bodem pro výlety s množstvím celoročních aktivit. Adršpašské skály, Babiččino údolí, Janské Lázně v čele s největším lyžařským areálem v Česku, SkiResortem ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 50 km sjezdovek na 1 skipas. To vše v rozmezí 20 - 30 minut jízdy autem. Budoucí dostavba dálnice D11 přidává na atraktivnosti lokality, jakož i této nabídky.

V případě zájmu o bližší informace prosím naši realitní kancelář kontaktujte pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 1 490 000 Poznámka: Včetně provize a právního servisu spojeného s převodem nemovitosti Číslo nabídky: 211-NP03622 Obec: Úpice Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 490 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jiří Samek
Jiří Samek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: lname: fullname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Projekt
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 300
Užitná plocha m2 745
Plocha parcely m2 745
Doprava Silnice, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.