RE/MAX Future

Prodej stavebního pozemku 745 m² - centrum Úpice

Úpice mapa
980 000

Prodej stavebního pozemku 745 m² - centrum Úpice

Ve výhradním zastoupení společností RE/MAX Future, Vám tímto nabízíme ke koupi stavební pozemek o celkové výměře 745 m², nacházející se v malebném Podkrkonoší - centrum města Úpice.

Parcela je vymezena platným územním plánem jako „SC“ – plochy obytné smíšené – v centrech měst. Dle textové části územního plánu je zde v rámci hlavního využití možnost postavit objekty pro bydlení v rodinných domech a bytových domech s komerčními prostory. V rámci podmíněně přípustné funkce poté i stavby pro rodinnou rekreaci nad 70 m² zastavěné plochy.

Koeficient maximálního zastavění území není územním plánem pro tyto plochy stanoven. Na základě konzultace s místně příslušným stavebním úřadem bylo doporučeno, aby výšková hladina nové zástavby respektovala stávající okolní zástavbu. Těmto parametrům odpovídá i zpracovaná vizualizace.

Kompletní inženýrské sítě (elektřina, veřejný vodovod, kanalizace) jsou pro pozemek k dispozici. Přímo na pozemku je nově zřízena přípojka elektřiny, která bude osazena elektroměrem. Dopravní napojení z ulice Žižkova.

Pozemek svým umístěním přinese novým vlastníkům širokou škálu možného využití a zastavění. Řeka Úpa, pramenící v Krkonoších, dodává místu jedinečnou atmosféru. Přímý přístup k řece zajišťují kamenné schody. Vzhledem k vysokému korytu není pozemek ohrožen povodní/záplavou.

Město Úpice představuje ideální volbu v podobě dobře dostupného, ale zároveň klidného místa pro život. Vzhledem ke strategickému umístění uprostřed rekreačního trojúhelníku je i skvělým výchozím bodem pro výlety s množstvím celoročních aktivit. Adršpašské skály, Babiččino údolí, Janské Lázně v čele s největším lyžařským areálem v Česku, SkiResortem ČERNÁ HORA - PEC, který nabízí 50 km sjezdovek na 1 skipas. To vše v rozmezí 20 - 30 minut jízdy autem. Budoucí dostavba dálnice D11 přidává na atraktivnosti lokality, jakož i této nabídky.

V případě zájmu o bližší informace prosím naši realitní kancelář kontaktujte pomocí e-mailu nebo telefonicky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 980 000 Poznámka: Včetně provize a právního servisu spojeného s převodem nemovitosti Číslo nabídky: 211-NP03976 Obec: Úpice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

980 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: lname: email: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Ing. Lenka Lequin
Ing. Lenka Lequin
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: phone: email: lname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 745
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Umístění objektu Centrum obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, elektřina
Doprava Silnice, autobus
Komunikace Asfaltová
Vyhláška 264/2020 Sb.