RE/MAX Future

Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov

Jevíčko mapa
1 000 / m2
KM - 19.12.2023 KM - 19.12.2023 KM - 19.12.2023 Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov
Zobrazit fotografie

Prodej stavebního pozemku Zadní Arnoštov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v lokalitě Zadní Arnoštov, která se nachází v části obce Jevíčko v okrese Svitavy. Tento pozemek je vhodný pro výstavbu rodinného domu či jiného bydlení dle vašich představ.

Celková plocha tohoto stavebního pozemku činí 875 metrů čtverečních, což poskytuje dostatek prostoru pro realizaci vašich plánů. Zastavěná plocha je zatím nevyužita, čímž máte možnost vytvořit si vlastní oázu klidu a soukromí. Ideální ke stavbě rekreačního objektu.

Lokalita Zadní Arnoštov je atraktivní pro svou klidnou atmosféru a příjemné okolí. V blízkosti se nacházejí veškeré potřebné občanské vybavenosti, jako jsou školy, školky, obchody a zdravotnické zařízení. Díky dobré dostupnosti do okolních měst je zajištěno pohodlné a rychlé spojení.

Výhodou tohoto stavebního pozemku je jeho strategická poloha, která nabízí nejen vynikající dostupnost, ale také blízkost přírody. Okolní krajina je vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku a další outdoorové aktivity, díky čemuž si můžete užít spoustu volnočasových aktivit.

Přemýšlíte-li o výstavbě vlastního domova či investici do nemovitosti, tento stavební pozemek v Zadním Arnoštově je skvělou volbou. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a zorganizujeme prohlídku, abyste si mohli osobně prohlédnout a ocenit potenciál tohoto stavebního pozemku.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 1 000 / m2 Číslo nabídky: 211-NP03833 Obec: Jevíčko

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

1 000 / m2

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: fullname: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jiří Chládek
Jiří Chládek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 875
K dispozici od 31.12.2023
Umístění objektu Centrum obce
Inženýrské sítě Vodovod
Datum nastěhování 31.12.2023
Vyhláška 264/2020 Sb.