RE/MAX Future

Prodej velmi zajímavého a netradičního nového nízkoenergetického rodinného domu s příslušenstvím ...

Mezilečí mapa
4 990 000

Prodej velmi zajímavého a netradičního nového nízkoenergetického rodinného domu s příslušenstvím ...

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí velmi ojedinělou možnost koupě zajímavého atraktivního rodinného domu v obci Mezilečí. Jedná se bezesporu o velmi kvalitní a originální stavbu s veškerým zázemím a komfortem a z důrazem na ekologii a minimální energetickou zátěž při provozu i výstavbě. Nemovitost se nachází na rozlehlém a uceleném pozemku, v okrajové části klidné obce Mezilečí.

Hlavní budova je postavena postavena z ekologických panelů z lisované slámy. Zateplení střechy je minerální vatou o tloušťce 300mm. Na části střechy se nachází fotovoltaická elektrárna, která vyrobené přebytky elektřiny přeprodává do sítě. Zbytek střechy tvoří tzv. zelená střecha s vysázenými trvalkami, přesně vybranými pro tyto účely. Zelená střecha se nachází taktéž nad garáží.

Dům je napojený na elektřinu i obecní vodovod, je zde taktéž možnost využívat svoji vlastní plně funkční studnu. Odpady jsou předčištěny ve vlastní čističce, poté jsou svedeny do vodoteče.

Součástí nabídky je i plně obyvatelný a komfortní zahradní domek s veškerým zázemím (kuchyně, koupelna, WC, TV, internet, se spaním pro 2 - 3 lidi. Domek je napojen na studnu s užitkovou vodou, elektřinu i odpady, vytápění zajišťují kvalitní kamínka na dřevo, případně přímotopy. Zastavěná plocha zahradního domku činí 33m2. Dále se nachází na pozemku samostatná garáž o zastavěné ploše 38m2, sloužící k parkování osobního vozidla a k uskladnění stavebního materiálu a nářadí.

Atraktivitu nabídky dodává taktéž koupací jezírko střední velikosti s veškerým zázemím, které se nachází v horní části zahrady.

Na části zahrady se také dochoval původní kamenný sklípek.

Hlavní budova je koncipována jako obytný prostor s dispozicí 2+kk, kuchyně s obývacím pokojem s přístupem na prostornou terasu. Dále pak samostatná ložnice s vrchním propojením prostorné vyvýšené postele s obývacím pokojem. Dále je zde velmi krásná koupelna s vanou, sprchou, WC, technická místnost a samostatně přístupná část, kde je wellness s vířivkou, saunou, sprchou, WC a dalším prostorem pro případné spaní. Vytápění domu zajišťují výkonná kamna na dřevo s rozvodem po celém domě a s akumulační nádrží na teplou vodu.

Všechny budovy jsou v jednotném stylu. Vše zde bylo budováno několik let majiteli s důrazem na i zdánlivé maličkosti, které však jako tvoří celek neskutečně originální nemovitost, která nikde jinde nestojí.

Obec Mezilečí se nachází cca 40km severně od Hradce Králové, 9km od České Skalice a 8km od Babičina údolí. Díky této jedinečné poloze bylo původně majiteli zamýšleno využití nemovitosti ke krátkodobým pronájmům. Nyní majitelé bydlí trvale v zahraničí, proto se nakonec rozhodli nemovitost prodat.

Více info v RK...

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 4 990 000 Číslo nabídky: 211-NP04018 Obec: Mezilečí Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

4 990 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

email: lname: phone: fname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Bc. Petr Malý
Bc. Petr Malý
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: email:

Podrobné informace

Kategorie Domy
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Přízemní
Stav domu Novostavba
Voda Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad ČOV pro celý objekt
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 163
Užitná plocha m2 123
Plocha parcely m2 3816
Celková podlahová plocha m2 123
Počet parkovišť
Počet garáží 1
Plocha bazénu m2 200
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ostatní Bezbarierový přístup, nízkoenergetický
Zástavba Venkovská
Telekomunikace Internet
Topení Ústřední tuhá paliva
Doprava Silnice, autobus
Komunikace Asfaltová
Plocha sklepa m2 5
Plocha zahrady m2 3816
Rok kolaudace 2022
Počet podlaží objektu 1
Číslo podlaží v domě 1
Třída A - Mimořádně úsporná
Vyhláška 264/2020 Sb.