RE/MAX Future

Prodej Vily Žamberk centrum s velkým potenciálem

Nádražní, Žamberk mapa
Cena u makléře

Prodej Vily Žamberk centrum s velkým potenciálem

Nabízíme k prodeji dům typu vila v samostatné poloze, nacházející se na adrese Ulice Nádražní Č. p. 551, Část obce Žamberk, Obec Žamberk, okres Ústí nad Orlicí. Tato nemovitost je skvělou investiční příležitostí, která nabízí obrovský potenciál a vysokou návratnost investice. Ideální například pro vybudování ordinace s bydlením, právní kancelář, služby či ubytování. Díky poloze uprostřed města, blízko služeb jako pošta, Městský Úřad a parkovacím místům je tento dům ideální pro budoucí podnikání.

Dům disponuje velkými sklepy, v 1NP pak 4 velké pokoje, nyní průchozí s krásnými dobovými dveřmi a okenicemi, které by stály za to renovovat a udržet tak styl vily. V 2NP pak je nyní 1KK byt. dá se rozšířit o půdní prostory. Mohl by zde vzniknout byt o velikosti 3/1 nebo kanceláře, či 2X garsonka.
Jedná se tedy o patrový objekt s celkem 3 podlažími. I přesto, že je před rekonstrukcí, nabízí neuvěřitelnou užitnou plochu o rozloze 320m² a zastavěnou plochu o velikosti 175m². To znamená, že nový majitel má možnost vytvořit z této nemovitosti naprosto přizpůsobitelný a moderní prostor.

Poloha domu je dalším atraktivním faktorem pro potenciální investory. Nachází se totiž v obci Žamberk, která je velmi žádanou lokalitou pro bydlení a investování. Místní oblast je dobře vybavena veškerou infrastrukturou, včetně škol, obchodů a zdravotnických zařízení. Blízkost přírody a krásného okolí nabízí také mnoho možností pro outdoorové aktivity.

Parkování je k dispozici na obecních plochách, případně si upravit část zahrady jako parkoviště.

Další výhodou této nemovitosti je možnost pronájmu. Díky velkému počtu pokojů a prostorů je možné vytvořit zde například apartmány nebo penzion, což by mohlo přinést stabilní a dlouhodobý příjem majiteli.

Co se týče vybavení, nemovitost je momentálně nevybavená, což je další příležitost pro investora, který si může udělat interiér přesně podle svých představ.

Tato nemovitost je napojena na kanalizaci a přívod plynu je zajištěn plynovodem, což znamená, že všechny potřebné připojení jsou již připraveny.

Pokud jste investor hledající skvělou příležitost s vysokým potenciálem a návratností investice, tato nemovitost je právě pro vás. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 211-NP03828 Obec: Žamberk Ulice: Nádražní

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: lname: phone: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jiří Chládek
Jiří Chládek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fname: lname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Domy
Druh domu Vila
Typ domu Patrový
Stav domu Před rekonstrukcí
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 31.12.2023
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 175
Užitná plocha m2 320
Plocha parcely m2 412
Datum nastěhování 31.12.2023
Počet podlaží objektu 3
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná (Příloha)
Vyhláška 264/2020 Sb.
Spotřeba 820 kWh/m² za rok