RE/MAX Future

Prodej zemědělského skladu 1782 m2

Nové Město nad Metují mapa
7 000 000

Prodej zemědělského skladu 1782 m2

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí k prodeji prostorný a dobře udržovaný komerční objekt typu sklad, výrobní prostor, ideální pro investici s vysokým potenciálem. Tato nemovitost se nachází v části obce Krčín, v obci Nové Město nad Metují, okres Náchod. Skladovací prostor o celkové užitné ploše 505m² je cihelný, střecha plechová a nabízí dostatečný prostor pro uskladnění zboží a materiálu. Dříve byl objekt využíván jako posklizňová linka. V územním plánu NMnM je pozemek veden jako SV - plachy smíšené obytné - venkovské.

Jedním z hlavních faktorů, je skvělé napojení na hlavní komunikaci silnici I. třídy 285 s napojením na Jaroměř a dále D11 , což zaručuje např. snadnou a rychlou dostupnost ke zboží a jeho distribuci. Díky výbornému spojení s hlavní silnicí je možné snadno a bezproblémově přepravovat zboží jak do města, tak i do okolních obcí a regionů.


Důležitým aspektem této nemovitosti je také její stav a kvalita. Objekt je dobrém stavu, což znamená minimální náklady na renovaci a udržování. To je další faktor, pro investory, kteří hledají nemovitosti s minimálními investičními náklady a rychlou návratností investice.

Celková plocha nemovitosti činí 1782m², což poskytuje dostatek prostoru pro další rozšíření nebo případný výrobní prostor. S výhledem na potenciál výrobního rozšíření a skladovacího prostoru je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí pro všechny, kteří hledají stabilní a výnosnou investici v komerčním sektoru. Do konce února 2024 bude objekt celkově vyklizen od stávajících technologií. Dále se zde nabízí možnost pronájmu pozemku parc.č. 461/4 a 461/8, který přímo navazuje na prodávanou nemovitost.

Nemovitost je vybavena elektřinou 230 V a 380 V, což umožňuje využití pro různé druhy podnikání. Vzhledem k dostupnosti dopravy a přítomnosti hlavní silnice je zajištěna snadná a efektivní přeprava materiálu a zboží. Do objektu je možno zavést vodu, díky nedalekému hydrantu.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi a poskytnutí dalších informací o této investiční příležitosti.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena prostoru: 7 000 000 Číslo nabídky: 211-NP03660 Obec: Nové Město nad Metují Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

7 000 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: lname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Markéta Nebeská
Markéta Nebeská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname:

Podrobné informace

Typ domu Přízemní
Druh prostor Skladovací prostory
Stav prostoru Dobrý
K dispozici od 29.11.2023
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Okraj obce
Zastavěná plocha m2 585
Plocha užitná m2 380
Počet míst k parkování 3
Počet parkovišť
Počet garáží
Elektřina Elektro - 230 V
Zástavba Obchodní a obytná
Doprava Silnice
Komunikace Asfaltová
Datum nastěhování 29.11.2023
Počet podlaží objektu 1
Číslo podlaží v domě 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.