RE/MAX Future

Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové, REZERVOVÁNO

Na Mlejnku, Hradec Králové mapa
4 500 / měsíc
Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové
Zobrazit fotografie

Pronájem chaty a přilehlého pozemku v chatové oblasti v Hradci Králové

Společnost RE/MAX Future si Vám dovoluje nabídnout k pronájmu dřevěnou chatku uprostřed zeleně ve vyhledávané lokalitě Slezské plovárny na Slezském Předměstí. Součástí pronájmu a k užívání je zatravněná plocha o výměře 516 m2 - neoplocena, však v uzavřeném prostoru chatové oblasti. Dřevěná chatka je o dvou místnostech celkové podlahové plochy 19,4 m2 + (zastřešená terasa 12,3 m2) a pronajímá se včetně vnitřního vybavení: postel dvoulůžko, 2 šatní skříňky a v případě zájmu bude zabudována menší kuchyňská linka.
Je zde zaveden elektrický proud rozveden do chatky a pro potřeby spojené se sekáním trávy a údržby zeleně. Voda užitková je na společném pozemku a je napojena na solární sprchu u chatky, sociální zázemí je v chatové oblasti společné. Na pozemku je k užívání samostatně stojící dřevěná bouda a dílna s nářadím, v zadní části pak další dřevěný přístřešek.

Chatka je ideální k rekreaci a relaxaci v přírodě, nabízí se zde spousta možností užívání přírody s městem za zády.

Občanská vybavenost v lokalitě, dostupnost MHD, vše pěší chůzí cca 5 minut. Parkování pro jeden osobní automobil je na pozemku u chatky.

Cena za pronájem výše uvedeného včetně zatravněné plochy je ve výši 4.500,- Kč/měsíc, hrazená ve čtyřech čtvrtletních splátkách. Záloha na elektrickou energii bude hrazena stranou nájemce přímo dodavateli energie. Při podpisu nájemní smlouvy požadujeme uhradit první nájemné, vratnou kauci ve výši 2 x měsíční nájemné a 1x nájemné odměna RK.
Doporučujeme nezávaznou prohlídku. Volné, s možností okamžitého užívání.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 4 500 / měsíc Poznámka: + záloha na elektrickou energii Číslo nabídky: 211-NP03633 Obec: Hradec Králové Ulice: Na Mlejnku

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: phone: fullname: fname:

Podrobné informace

Typ domu Přízemní
Stav objektu Dobrý
Voda Voda - dálkový vodovod
K dispozici od 01.11.2023
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Dřevěná
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Částečně
Zastavěná plocha m2 18
Užitná plocha m2 16
Plocha parcely m2 325
Elektřina Elektro - 230 V
Ostatní Sociální zařízení
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 1
Rok kolaudace 2000
Datum nastěhování 01.11.2023
Počet podlaží objektu 1
Vyhláška 264/2020 Sb.