RE/MAX Future

Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů

Bratří Štefanů, Hradec Králové mapa
2 193 / měsíc
Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů
Zobrazit fotografie

Pronájem kanceláře v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláří v lukrativní administrativní budově na Slezském Předměstí, ul. Bratří Štefanů v Hradci Králové. Celá budova, kanceláře i sociální zázemí, je po kompletní a nákladné rekonstrukci, k dispozici výtah.
K pronájmu nabízíme kancelář ve 4. NP č. 405 o výměře 18 m2. Nájemné včetně klimatizace je ve výši 2.193,- Kč/měsíc + zálohy na služby. Tj. energie, vytápění, vodné a stočné a ostatní služby činí 3.206,- Kč. Celkem k úhradě 5.399,- Kč /měsíc. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

Doprava MHD je v bezprostřední blízkosti, parkovat lze i před budovou. V případě zájmu o jisté parkovací místo je cena 100,- Kč /měsíc. Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Poplatek za zprostředkování RK je 1 měsíční nájemné + DPH. Doporučujeme nezávaznou prohlídku nemovitosti. Volné, s možností okamžitého užívání.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 2 193 / měsíc Poznámka: + zálohy na služby a energie ve výši 1.665,- Kč/měsíc Číslo nabídky: 211-NP03365 Obec: Hradec Králové Ulice: Bratří Štefanů

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: lname:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Kanceláře
Stav prostoru Po rekonstrukci
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 01.07.2023
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 1602
Plocha užitná m2 18
Počet míst k parkování 2
Stavba Ostatní
Rok kolaudace 2001
Datum nastěhování 01.07.2023
Počet podlaží objektu 4
Číslo podlaží v domě 4
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.