RE/MAX Future

Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů

Bratří Štefanů, Hradec Králové mapa
102 / m²/měsíc
Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů
Zobrazit fotografie

Pronájem kanceláří v Hradci Králové, ul. Bratří Štefanů

Naše společnost Vám zprostředkuje pronájem kanceláří v lukrativní administrativní budově na Slezském Předměstí, ul. Bratří Štefanů v Hradci Králové. Celá administrativní budova je po kompletní a nákladné rekonstrukci, k dispozici výtah a sociální zázemí.
Kancelář ve 3. NP č. 312 o výměře 18 m2 je průchozí do kanceláře č. 313 o výměře 19 m2, vše o celkové výměře 37 m2. Jedná se o 2 volné kanceláře. Ke kancelářím je možnost pronajmout parkovací místa před budovou, cena 100,- Kč /měsíc/ jedno parkovací místo. Nájemné včetně klimatizace za obě kanceláře je ve výši 4.509,- Kč/měsíc + zálohy na služby. Tj. energie, vytápění, vodné, stočné a ostatní služby činí 6.590,- Kč. Celková cena je 11.099,- Kč /měsíc. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Doprava MHD je v bezprostřední blízkosti, parkovací místa před budovou. Vratná kauce ve výši 2 měsíčních nájmů. Poplatek za zprostředkování RK je 1 měsíční nájemné + DPH. Doporučujeme nezávaznou prohlídku nemovitosti. Volné, s možností okamžitého užívání.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 102 / m²/měsíc Poznámka: + zálohy na služby a energie Číslo nabídky: 211-NP03363 Obec: Hradec Králové Ulice: Bratří Štefanů

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fullname: phone: fname: email:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Kanceláře
Stav prostoru Po rekonstrukci
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 01.11.2022
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Plocha užitná m2 37
Počet míst k parkování 3
Stavba Ostatní
Rok kolaudace 2001
Datum nastěhování 01.11.2022
Počet podlaží objektu 4
Číslo podlaží v domě 3
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.