RE/MAX Future

Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí

Turkova, Týniště nad Orlicí mapa
15 000 / měsíc
Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí
Zobrazit fotografie

Pronájem obchodního prostoru v Týništi nad Orlicí

Nabízíme pronájem nebytového prostoru na hlavní třídě města Týniště nad Orlicí. Jedná se o prodejnu o celkové výměře 62 m2 podlahové plochy, vybudováno je sociální zázemí a zázemí kuchyně. Zkolaudováno jako provozovna rychlého občerstvení. Vše je po rekonstrukci – elektrické rozvody, voda, odpady, topný systém, okna, dveře. Nabízí se zde možnost využití podnikatelského záměru provozovny služeb, prodejny, nebo kontaktní místo sídla podnikání a další. Parkovací místa pro osobní automobily jsou na veřejném parkovišti, které je vzdálené 60 kroků. Cena za pronájem činí 15.000,- Kč/měsíc + záloha na energie cca 5.000,- Kč/měsíc.
Při podpisu nájemní smlouvy požadována úhrada 1x měsíční nájemné, 2x měsíční nájemné vratná kauce a 1x měsíční nájemné jako odměna pro RK.
Týniště nad Orlicí je město v Královéhradeckém kraji v okrese Rychnov nad Kněžnou. Společně s přilehlými vesnicemi Křivice, Petrovice, Petrovičky, Rašovice a Štěpánovsko má 6 250 obyvatel. Rozkládá se na katastrální ploše 5244 ha v nadmořské výšce 253 m n. m. Veškerá OV ve městě, dobrá dojezdná vzdálenost do Hradce Králové. Doporučujeme nezávaznou prohlídku nemovitosti.
Volné s možností okamžitého užívání. Pro více informací volejte makléře nabídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 15 000 / měsíc Poznámka: + zálohy na energie Číslo nabídky: 211-NP03299 Obec: Týniště nad Orlicí Ulice: Turkova

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: lname: fullname: email:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Po rekonstrukci
Voda Voda - dálkový vodovod, Voda - rozvod studené a teplé vody
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 01.07.2022
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Částečně
Plocha užitná m2 42
Počet míst k parkování 5
Elektřina Elektro - 230 V
Telekomunikace Internet
Sítě Kabelové rozvody, ostatní
Topení Ústřední plynové
Doprava Vlak, silnice, autobus
Komunikace Betonová
Užitná plocha přízemí m2 42
Datum nastěhování 01.07.2022
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 78/2013 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je ulice