RE/MAX Future

Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové

náměstí 28. října, Hradec Králové mapa
15 305 / měsíc
Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové
Zobrazit fotografie

Pronájem obchodního prostroru 34 m2, obchodní centrum Atrium, Hradec Králové

Hledáte vhodné a lukrativní obchodní prostory pro své podnikání?

Společnost RE/MAX Future Vám nabízí možnost pronájmu obchodních prostor přímo v jednom z oblíbených obchodních domů Atrium. Obchodní centrum Atrium je umístěno v centru města Hradec Králové v těsné blízkosti obchodního domu Tesco, se kterým je propojeno. OC Atrium je na jedné z nejfrekventovanějších tříd – ul. Dukelská, která spojuje železniční a autobusové nádraží s centrem města s pěší zónou až k historické části města Hradce Králové. Přízemí a první patro je určeno pro nájemní komerční plochy / butiky, služby, restaurace a kavárny/ a tvoří pasáže okolo centrálního atria dostupné buď přímo třemi vchody přímo z ulice nebo travelátory, výtahy a propojením z OD Tesco. Druhé a třetí patro tvoří dostatečně dimenzované parkoviště s více jak 200 parkovacími místy s nájezdem společným s OD Tesco, kde je dalších více jak 100 parkovacích míst.

Nabízené obchodní prostory k pronájmu o výměře 34,03 m2 se nachází v II. NP obchodního domu a nabízí mnoho možností k drobnému podnikání.
Momentálně zde probíhá kompletní rekonstrukce, což budoucím nájemníkům nabízí možnost si nechat udělat rozvody elektřiny, odpady a vodu podle svého přání.
Sociální zázemí a kuchyňka se společnými prostory pro zaměstnance jsou umístěny na každém patře. Mříž je otevírána manuálně.

V následujících dnech se bude otevírat naproti obchod s koly.

Možnost k užívání od ihned. Není vhodné pro těžké gastro.

Požadujeme nájemné ve výši 15.305,- Kč/ měs. + zálohy za služby a energie ve výši 4.530,- Kč/měs., vratnou kauci ve výši 39.670,- Kč, provizi realitní kanceláře ve výši jednoho nájmu.

V případě zájmu o prohlídku nebo více informací kontaktujte makléřku nabídky.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 15 305 / měsíc Poznámka: + zálohy na energie Číslo nabídky: 211-NP03358 Obec: Hradec Králové Ulice: náměstí 28. října

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jana Hejduková
Jana Hejduková
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: fullname: email:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Druh prostor Obchodní prostory
Stav prostoru Velmi dobrý
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 05.10.2022
Druh objektu Panelová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 8472
Plocha parcely m2 8423
Plocha užitná m2 34
Počet míst k parkování 300
Ostatní Výtah
Stavba Ostatní
Rok kolaudace 1981
Datum nastěhování 05.10.2022
Počet podlaží objektu 2
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.