RE/MAX Future

Pronájem studia 2+KK, Hořice.

Žižkova, Hořice mapa
13 000 / měsíc

Pronájem studia 2+KK, Hořice.

Dobrý den,

prostřednictvím tohoto inzerátu vám nabízíme k pronájmu studio o dispozici 2+KK v obci a části obce Hořice.

Studio je situováno do 1. NP zrekonstruované prvorepublikové budovy, a jeho celková podlahová plocha činí cca 60 m2.

Studio je přístupné ze společné chodby se secesní dlažbou a replikou historických dveří v bezpečnostním provedení. Má předsíň s výrazným prosklením, zavěšeným plynovým kotlem a domácím telefonem. V jednom z pokojů se nachází kuchyňský kout s novou vícedílnou linkou, vybavenou vestavnými spotřebiči a přípojkou/odpadem pro pračku. V druhém pokoji je kout na spaní a úložný prostor ve vestavbě nad koupelnou. Podlahy jsou opatřeny krytinou v dekoru tmavého dřeva. Koupelna disponuje prostorným walk-in sprchovým koutem. Studio nemá balkón, lodžii ani terasu.

Budova prošla v roce 2022 kompletní, dosti nákladnou rekonstrukcí s tím, že byly současně zachovány veškeré historické atributy s ohledem na původní architekturu. Disponuje novými rozvody elektřiny, vody a odpadů, je zateplena, má nová okna a dveře společných částí, nové domovní dveře, novou střešní krytinu s izolací, nové klempířské prvky, nové okapy, novou fasádu, atd. Totéž se týká bytů, studií i chodeb, které rovněž prošly kompletní rekonstrukcí.

Stav IS: topení a ohřev vody zajišťuje kombinovaný plynový kotel s deskovými radiátory v kombinaci s teplovodním podlahovým topením; elektřina 230 V, odpady svedeny do veřejné kanalizace, plyn, rozvod datové sítě; odběr TV, rádiového a internetového signálu je záležitostí nájemce.

Studio se nabízí jako nezařízené. K uložení věcí lze využít společný sklep, přístupný ze dvora.

K dispozici od 1. 7. 2023.

Platební podmínky: nájemné ve výši 13 000,- Kč měsíčně + měsíční zálohy na služby (1 800,- Kč na studenou vodu, odpady a úklid), nutnost přehlášení elektřiny a plynu na nájemce, jistota ve výši 39 000,- Kč (s možností rozdělení), odměna zprostředkovatele ve výši 14 500,- Kč, splatná od nájemce.

Atraktivní, slunné a velmi příjemné prostory v místě s veškerou občanskou vybaveností a dopravní obslužností, nabídka dlouhodobého užívání; k využití zahrada, která je určena k relaxačnímu využití bez možnosti zahrádkaření, možnost parkování jednoho vozidla ve dvoře s instalovanou nabíjecí stanicí pro elektromobily.

Určeno max. pro tři osoby včetně dětí, zvířátko pouze v akváriu, kleci či teráriu, kuřák výlučně s příslibem kouření mimo studio. Možnost zřízení trvalého bydliště, nelze však čerpat příspěvek na bydlení.

Více informací u makléře.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena Nájmu: 13 000 / měsíc Poznámka: + služby Číslo nabídky: 211-NP03516 Obec: Hořice Ulice: Žižkova

Kontaktujte makléře nemovitosti

Slavomír Roll
Slavomír Roll
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: email: fname:

Podrobné informace

Kategorie Byty
Dispozice bytu 2+kk
Vlastnictví Osobní
Stav bytu Po rekonstrukci
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
K dispozici od 01.07.2022
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Ne
Celková podlahová plocha m2 60
Počet parkovišť 1
Elektřina Elektro - 230 V
Ostatní Sociální zařízení
Stavba Rodinný dům
Datum nastěhování 01.07.2022
Počet podlaží objektu 3
Číslo podlaží v domě 1
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.