RE/MAX Future

RD v obci Bačetín, Rychnov nad Kněžnou

Bačetín mapa
8 900 000

RD v obci Bačetín, Rychnov nad Kněžnou

Společnost RE/MAX Future má tu čest představit Vám exkluzivní nabídku rodinného domu a prostorné stodoly s perspektivou podnikatelského využití v obci Bačetín u Dobrušky.
Nad zastavěnou plochou nebytové části domu a stodoly se tyčí půdní prostory, které představují ideální potenciál pro přestavbu na penzion, školící středisko s ubytováním, rekreační zařízení a další podnikatelské aktivity. Stodola je dostatečně prostorná pro různé využití. Může sloužit jako umělecký ateliér, stylový obytný prostor, nebo dokonce jako exkluzivní prostor pro různé kulturní události. Pro milovníky historie a tradice nabízí tato nemovitost nevšední příležitost pro proměnu a vytvoření něčeho jedinečného. K tomu všemu je k dispozici vypracovaný projekt přestavby a zvětšení nebytového prostoru na penzion, který je součástí této jedinečné nabídky.

Rodinný dům prošel nákladnou rekonstrukcí v přízemí a je připraven k okamžitému užívání. Dispozice domu 4+kk zahrnuje verandu, chodbu, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, s přímým vstupem na terasu, samostatný pokoj a dva průchozí pokoje. V jednom z těchto pokojů jsou připraveny rozvody pro instalaci kuchyňské linky, což umožňuje oddělit tuto část domu a využívat ji jako samostatnou bytovou jednotku. K dispozici jsou 2 toalety se sociálním a hygienickým vybavením. Pod schodištěm do podkroví se nachází technické zázemí a vchod do kamenného klenutého sklepa, který lze využít jako malý vinný archiv. Půdní prostory v podkroví obytné části jsou zatím využívány jako půdní prostory s možností další vestavby.

Vytápění v obytné části je zajištěno krbovými kamny, ale po celém domě je proveden rozvod ústředního topení s elektrokotelem, který je připraven na případné rozšíření vytápění pro místnosti v podkroví. K dispozici je také zakoupený kotel na dřevo, který je připraven k připojení do systému. Elektřina je plně zavedena, přípojka vody je z obecního vodovodního řádu, a odpadní vody jsou odvedeny do jímky.

Provedené stavební úpravy v obytné části zahrnují podřezané zdivo, novou izolaci proti zemní vlhkosti, nové podlahy a nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Vnější omítka s tepelnou izolací +10 cm a nová dřevěná okna, v obytné části trojskla, nebytový prostor a v podkroví okna s dvojsklem. Veškeré tyto úpravy zajistí moderní komfort a energetickou efektivitu domu.

Na dvoře stojí drobný zděný letní domek, pergola a skleník, které společně s oplocenou zahradou plodící ovocnými stromy vytvářejí idylický prostor pro relaxaci.

Celková výměra pozemku, zahrnující zastavěnou plochu rodinného domu a nádvoří s plochou navazující stodoly, zahradu a příjezdové cesty, činí celkem 5209 m2.

Pro bližší informace či nezávaznou prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu, abychom Vám pomohli s realizací Vašich plánů.
Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, doporučujeme nezávaznou prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena prostoru: 8 900 000 Poznámka: Včetně právních a realitních služeb, cena k jednání Číslo nabídky: 211-NP03559 Obec: Bačetín Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

8 900 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: lname: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: fullname: lname: email:

Podrobné informace

Kategorie Komerční
Typ domu Přízemní
Druh prostor Jiné
Stav prostoru Velmi dobrý
Voda Voda - zdroj pro celý objekt
Odpad Septik
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 812
Plocha užitná m2 420
Počet parkovišť 8
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Zástavba Venkovská
Telekomunikace Internet
Topení Lokální tuhá paliva, ústřední elektrické
Doprava Silnice, autobus
Komunikace Asfaltová
Počet podlaží objektu 1
Číslo podlaží v domě
Třída E - Nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.