RE/MAX Future

RD v obci Bačetín, Rychnov nad Kněžnou

Bačetín mapa
Cena u makléře

RD v obci Bačetín, Rychnov nad Kněžnou

Společnost RE/MAX Future si Vám dovoluje nabídnout k prodeji rodinný dům s prostornou stodolou s možností využití k podnikatelskému záměru.
Rodinný dům je v části přízemí po nákladné rekonstrukci a je připraven k okamžitému užívání. Přilehlá prostorná stodola s dílnou, pod kterou je "chladírna", to vše nabízí řadu možností a využití podle vlastních představ.
Půdní prostory, které jsou nad celou zastavěnou plochou objektu a prostornou stodolu lze přestavět na penzion, školící středisko s ubytováním nebo využití k provozování svatebních obřadů s ubytováním, ubytování s rekreačním a relaxačním záměrem, ... Na přestavbu a zvětšení celého objektu na penzion je vypracován projekt, který je součástí prodeje.
Celková plocha rodinného domu včetně zastavěné plochy a nádvoří s plochou navazující stodoly, výměrou zahrady a příjezdové cesty je celkem 5209 m2.
Rodinný dům je dispozičně kategorie 4+kk a skládá se z verandy, chodby, obývacího pokoj s kuchyňskou linkou. Z části kuchyně je přímý vstup na terasu, následně samostatný pokoj a dva průchozí pokoje. V jednom z těchto pokojů jsou připraveny rozvody pro instalaci kuchyňské linky. Tuto část objektu je možno oddělit a užívat jako samostatnou bytovou jednotku.
V domě jsou k užívání 2 toalety se sociálním a hygienickým vybavením. Pod schodištěm do podkroví je technické zázemí a vchod do kamenného klenutého sklepa, který lze využít jako malý vinný archiv. Podkroví je zatím využíváno pouze jako půdní prostory. Na dvoře stojí stavba drobného zděného letního domku, pergola a skleník. Zahrada je oplocena a posázena vzrostlými plodícími ovocnými stromy.
Vytápění v obytné kuchyni je zajištěno krbovými kamny, ale všude je proveden rozvod ústředního topení na elektrokotel. Kotel je nadimenzován na případné rozšíření vytápění pro místností v podkroví. K dispozici je zakoupený kotel na dřevo, který lze případně zapojit do systému
Zavedena je elektřina, přípojka vody je z obecního vodovodní řádu, odpadní vody jsou svedeny do žumpy.
Provedené stavební úpravy v obytné části: podřezané obvodové zdivo, nová izolace proti zemní vlhkosti, nové podlahy, nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Vnější omítka s tepelnou izolací +10 cm a nová dřevěná okna s dvojsklem.
Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, doporučujeme nezávaznou prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena: Cena u makléře Číslo nabídky: 211-NP03559 Obec: Bačetín Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname: fullname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: fullname: phone: lname:

Podrobné informace

Typ domu Přízemní
Typ zařízení Penzion
Stav objektu Velmi dobrý
Odpad Septik, jímka
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 812
Užitná plocha m2 450
Plocha parcely m2 5209
Stavba Rodinný dům
Počet bytů 1
Počet podlaží objektu 1
Třída E - Nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.