RE/MAX Future

RD v obci Bačetín, Rychnov nad Kněžnou

Bačetín mapa
9 500 000

RD v obci Bačetín, Rychnov nad Kněžnou

Společnost RE/MAX Future má tu čest představit Vám exkluzivní nabídku rodinného domu a prostorné stodoly s perspektivou podnikatelského využití v obci Bačetín u Dobrušky.
Nad zastavěnou plochou nebytové části domu a stodoly se tyčí půdní prostory, které představují ideální potenciál pro přestavbu na penzion, školící středisko s ubytováním, rekreační zařízení a další podnikatelské aktivity. Stodola je dostatečně prostorná pro různé využití. Může sloužit jako umělecký ateliér, stylový obytný prostor, nebo dokonce jako exkluzivní prostor pro různé kulturní události. Pro milovníky historie a tradice nabízí tato nemovitost nevšední příležitost pro proměnu a vytvoření něčeho jedinečného. K tomu všemu je k dispozici vypracovaný projekt přestavby a zvětšení nebytového prostoru na penzion, který je součástí této jedinečné nabídky.

Rodinný dům prošel nákladnou rekonstrukcí v přízemí a je připraven k okamžitému užívání. Dispozice domu 4+kk zahrnuje verandu, chodbu, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, s přímým vstupem na terasu, samostatný pokoj a dva průchozí pokoje. V jednom z těchto pokojů jsou připraveny rozvody pro instalaci kuchyňské linky, což umožňuje oddělit tuto část domu a využívat ji jako samostatnou bytovou jednotku. K dispozici jsou 2 toalety se sociálním a hygienickým vybavením. Pod schodištěm do podkroví se nachází technické zázemí a vchod do kamenného klenutého sklepa, který lze využít jako malý vinný archiv. Půdní prostory v podkroví obytné části jsou zatím využívány jako půdní prostory s možností další vestavby.

Vytápění v obytné části je zajištěno krbovými kamny, ale po celém domě je proveden rozvod ústředního topení s elektrokotelem, který je připraven na případné rozšíření vytápění pro místnosti v podkroví. K dispozici je také zakoupený kotel na dřevo, který je připraven k připojení do systému. Elektřina je plně zavedena, přípojka vody je z obecního vodovodního řádu, a odpadní vody jsou odvedeny do jímky.

Provedené stavební úpravy v obytné části zahrnují podřezané obvodové zdivo, novou izolaci proti zemní vlhkosti, nové podlahy, a nové rozvody elektřiny, vody a odpadů. Vnější omítka s tepelnou izolací +10 cm a nová dřevěná okna s dvojsklem zajistí moderní komfort a energetickou efektivitu domu.

Na dvoře stojí drobný zděný letní domek, pergola a skleník, které společně s oplocenou zahradou plodící ovocnými stromy vytvářejí idylický prostor pro relaxaci.

Celková výměra pozemku, zahrnující zastavěnou plochu rodinného domu a nádvoří s plochou navazující stodoly, zahradu a příjezdové cesty, činí celkem 5209 m2.

Pro bližší informace či nezávaznou prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu, abychom Vám pomohli s realizací Vašich plánů.
Pro více informací se na nás neváhejte obrátit, doporučujeme nezávaznou prohlídku.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena objektu: 9 500 000 Poznámka: Včetně právních a realitních služeb Číslo nabídky: 211-NP03559 Obec: Bačetín Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

9 500 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname:

Podrobné informace

Typ domu Přízemní
Typ zařízení Hotel
Stav objektu Velmi dobrý
Odpad Septik, jímka
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 812
Užitná plocha m2 450
Plocha parcely m2 5209
Počet bytů 1
Počet podlaží objektu 1
Třída E - Nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.