RE/MAX Future

RD v obci Bolehošť, místní část Lipiny, okres Rychnov nad Kněžnou

Bolehošť mapa
3 800 000

RD v obci Bolehošť, místní část Lipiny, okres Rychnov nad Kněžnou

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji nemovitost v obci Bolehošť, místní část Lipiny.
Původní stavba zemědělské usedlosti disponuje obytnou částí, dílnou s kotelnou a prostorným hospodářským zázemím. Celý dům nabízí bydlení s podnikatelským záměrem drobného hospodaření a chovu domácího zvířectva, případně lze využít rozsáhlé nebytové prostory dle vlastních potřeb.
Obytná část o dispozici 3+kk je o podlahové ploše 75 m2. Hospodářské zázemí a dílna s kotelnou je o výměře 188 m2. Celková výměra pozemku 1017 m2, v náhledu KM je vše vedeno jako zastavěná plocha a nádvoří.
Dispozičně obytná část: přistavěná veranda, chodba, průchozí prostorná kuchyň s jídelnou a kuchyňským koutem, která je o výměře 20 m2, otevřený prostor do obývacího pokoje, který je o výměře 27 m2, samostatná ložnice o výměře 14,5 m2 a koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Pro představu si můžete v galerii fotografií prohlédnout vizualizace 3D půdorysu.
V posledních 10 ti letech proběhla rekonstrukce a modernizace domu – přístavba verandy a krytého posezení, vybudování koupelny, nové rozvody vody, odpadů, elektřiny, rozvody topení, nové podlahy ve všech místnostech. Zateplení stropu v kuchyni a jídelně, který je snížen, jinak jsou všude klenuté stropy a zateplení stropů je na půdě. Na domě proběhla výměna všech oken za pastová, a výměna vchodových dveří. Nad celou zastavěnou plochou je prostorná půda, která nabízí vybudování dalších obytných místností.
Stavba domu je napojena na veškeré sítě, které obec má (voda, elektřina 220, 380 V, plyn je na hranici pozemku).
Topení v domě je ústřední, zajištují krbová kamna na dřevo s výměníkem, ale možnost topit také elektřinou. V kotelně je příprava přes akumulační nádrže na solární panely. V koupelně a v chodbě je rozvod podlahového topení. Ohřev TUV je elektrickým bojlerem. Pitná voda zavedena z obecního řádu a je přivedena do kuchyně, ale možnost přepnutí rozvodu do celého domu. Jinak je užívána voda z vlastní studny, která je umístěna na pozemku. Odpadní vody jsou svedeny do tříkomorového septiku s následným přepadem a trativodem.
Základní OV je Bolehošti, která je vzdálená 1,7 km - ZŠ, MŠ, OU, prodejna potravin a pohostinství, dále ve městě Třebechovice pod Orebem se nachází MŠ (dokonce i lesní mateřská škola), ZŠ, umělecká škola, zimní stadion, koupaliště či fotbalový stadion. Samozřejmostí jsou obchody, služby, potraviny. V okolí je dostatek zeleně a možností jak aktivně trávit volný čas.
Obec Bolehošť má tři části: Bolehošť, Bolehošťskou Lhotu a Lipiny, které leží 8 km od Třebechovic pod Orebem, 21 km od Hradce Králové, a 10 km od města Opočna. Lipiny leží v nížinné části okresu Rychnov nad Kněžnou. V dřívějších dobách byla obec obklopena močály a mokřinami, dokladem toho je několik rybníků a přírodní rezervace Chropotínský háj, vzdálený 3 km.
Nemovitost je vhodná nejen k vlastnímu bydlení a podnikání, případně také k rekreaci. Doporučuji nezávaznou prohlídku této nemovitosti, volné s možností okamžitého užívání.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 3 800 000 Poznámka: Včetně právních a realitních služeb Číslo nabídky: 211-NP03494 Obec: Bolehošť Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 800 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fname: lname: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Přízemní
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Smíšená
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 374
Užitná plocha m2 90
Plocha parcely m2 1017
Stavba Ostatní
Počet bytů 1
Počet podlaží objektu 1
Číslo podlaží v domě
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.