RE/MAX Future

RD v obci Býšť, okres Pardubice

Býšť mapa
9 980 000

RD v obci Býšť, okres Pardubice

Předností financování této nabídky se nabízí možnost uhradit část kupní ceny převzetím hypotéky na částku 6 000 000,- Kč, kde stávající úroková sazba je sjednána ve výši 1,89 %. Doba fixace úrokové sazby je platná do 25.8.2027.
Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rodinný dům, který je po celkové nákladné rekonstrukci a svým dispozičním řešením je ideální pro komfortní rodinné bydlení, užitná plocha domu je 170 m2.
Dispoziční řešení: V přízemí domu je venkovní terasa s Jižní orientací, prostorná obytná hala navazující na jídelnu s kuchyňským koutem, otevřené schodiště do obytného podkroví, sociální zařízení a samostatná toaleta, kde je umístěn plynový kotel.
Po otevřeném schodišti je vstup do obytného podkroví, kde jsou 3 samostatné pokoje se vstupem na balkony a zázemí prostorné koupelny s toaletou.
Rekonstrukce domu proběhla v roce 2022 a obsahovala: rekonstrukce balkonů, položena nová střešní krytina, výměna všech podlahových krytin, výměna radiátorů, výměna vnitřního rozvodu světelné elektřiny, výměna zásuvek a vypínačů. Zavedení internetu do všech místností, internet přiveden optickým kabelem. Položena nová venkovní dlažba a úprava travního porostu se zavedeným systémem zavlažování.
Vytápění domu a ohřev vody je zajištěn plynovým kotlem. Zavedena obecní voda, elektřina 230/400 V, odpadní voda do veřejné kanalizace.
Celková plocha parcely včetně zastavěné plochy a nádvoří je 807 m2. Zatravněný pozemek u domu o výměře 697 m2 je neoplocen, je osázen stálezeleným živým plotem z tújí. Vjezd a vstup je z hlavní komunikace, která prochází obcí, je zde parkovací místo pro osobní automobily a místo pro pergolu.
V domě je absence kuchyňské linky a koupelen (pro představu vložena vizualizace obou koupelen a vložen 3D půdorys).
Rodinný dům se zahradou Vám nabízí spoustu možností a další realizace dle vlastních představ - pro inspiraci Vám mohu zaslat návrhy uspořádání s ohledem na konstrukci domu. Pakliže budete mít jiné představy či požadavky na bydlení, tak mohu nabídnout nezávaznou konzultaci s architektkou, která vizualizace připravovala.
V obci Býšť je celková občanská vybavenost (OU, mateřská a základní škola, obchod, restaurace, zubní i praktický lékař, veterinární ambulance, autobusová doprava a další…). Obec je vzdálená 10 km od Hradce Králové a 16 km od Pardubic. Velkou výhodou je nájezd na dálnici D 35, který je u sousední vesnice Rokytno, vzdálené od rodinného domu 4 km.
Rádi Vás přivítáme na nezávazné prohlídce, doporučujeme. Volné, s možností okamžitého užívání.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 9 980 000 Poznámka: Včetně právních a realitních služeb. Číslo nabídky: 211-NP03621 Obec: Býšť Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

9 980 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: email: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Eva Sychrovská
Eva Sychrovská
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: fullname: email:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Po rekonstrukci
Odpad ČOV pro celý objekt
Plyn Individuální
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Klidná část obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 110
Užitná plocha m2 170
Plocha parcely m2 807
Stavba Rodinný dům
Rok kolaudace 2002
Počet podlaží objektu 2
Číslo podlaží v domě
Třída D - Méně úsporná
Vyhláška 78/2013 Sb.