RE/MAX Future

Rodinný dům 6+1 s podnikatelskými prostory, Trutnov

Dělnická, Trutnov mapa
18 980 000

Rodinný dům 6+1 s podnikatelskými prostory, Trutnov

Nabízíme k prodeji luxusní rodinný dům s vnitřním bazénem a trojgaráží po celkové nadstandardní rekonstrukci, který se nachází v centru Trutnova, ulice Dělnická. Velkorysé a náročné stavební úpravy citlivě respektovaly genius loci objektu prvorepublikové architektury a veškeré práce byly provedeny s maximální pečlivostí a citem pro detail, vše za účasti renomované architektonické kanceláře. Zatímco nadčasová dispozice domu byla téměř zachována, mezi trojgaráž a stavbu rodinného domu byl vestavěn bazén se saunou, který navazuje přes prosklené dveře přímo na obytný prostor v prvním NP a z exteriéru zahrady je prosvětlen velkoformátovými okny. Díky použití nejmodernějších stavebních materiálů, technických řešení a nejnovějších technologií včetně kombinovaného způsobu temperance stavby bylo dosaženo energetické náročnosti objektu třídy „B“. Celková zastavěná plocha objektu je 320 m2 (s bazénem a garáží), užitná podlahová samotného domu 355 m2 (bez bazénové části a garáže). Čtyřpodlažní dům kromě dvou obytných podlaží nabízí v prvním podzemním podlaží rovněž kompletně rekonstruované prostory sloužící k podnikání se samostatným přístupem – nyní zde 3 samostatná studia, ve čtvrtém nadzemním podlaží volná prostorná půda vhodná k vestavbě. V prvním nadzemním podlaží v úrovni zahrady je polootevřený prostor denní části tvořený kuchyní s jídelním koutem, obývacím pokojem a pracovnou doplněn bazénem, saunou s ochlazovnou, wc, spíží, technickým zázemím a původním schodištěm, ve druhém nadzemním podlaží se nacházejí tři prostorné pokoje s východem na balkon lemující jihozápadní část domovní fasády a dvě luxusní koupelny. Pečlivě založená a udržovaná zahrada včetně okolí domu, perfektní osluněnost rodinného domu a přístupové cesty s možností zimního vytápění podtrhuje atraktivnost nabídky. Klidné místo v zástavbě rodinných a menších bytových domů poskytuje všechny výhody bezprostřední blízkosti centra města s maximální občanskou vybaveností. Blízká horská střediska Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Mladé Buky, Velká a Malá Úpa apod. nabízejí celoročně neomezené možnosti trávení volného času a služby přesně takové, jaké si přejete.

Více informací k výjimečné nabídce pro náročné klienty a k možnostem financování sdělí realitní kancelář na telefonním čísle + 420 739 486 402.

Zobrazit více Skrýt popis

Cena domu: 18 980 000 Poznámka: Cena k jednání - tel.: 739 486 402 Číslo nabídky: 211-N01376 Obec: Trutnov Ulice: Dělnická

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

18 980 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: email: fullname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Jiří Samek
Jiří Samek
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: email: lname:

Podrobné informace

Kategorie Domy a vily
Druh domu Rodinný dům
Typ domu Patrový
Stav domu Po rekonstrukci
Poloha objektu Samostatný
Druh objektu Cihlová
Umístění objektu Centrum obce
Vybaveno Ne
Zastavěná plocha m2 320
Užitná plocha m2 355
Plocha parcely m2 1088
Počet balkónů 1
Počet garáží 1
Počet bazénů 1
Doprava Vlak, silnice, MHD, autobus
Počet podlaží objektu 4
Číslo podlaží v domě
Třída B - Velmi úsporná
Vyhláška 78/2013 Sb.